RTE

Hekim Süt

Adres
Yağcılar Mahallesi Akyazı/Sakarya
Faks
Cep Telefonu
0541 301 92 65
Web Sitesi
Görüntüleme
2819
Kategorideki Özel Üyeler
Hekim Süt
Hekim Süt
Hekim Süt
Hekim Süt
Hekim Süt
Hekim Süt
Hekim Süt

Sağlığımız için olmazsa olmazımız günlük taze süt ve yumurta bir telefonla kapınıza kadar geliyor.

Akyazı yağcılar mahallesinde kurulan Hekim süt çiftliğinde uzman veteriner Hasan Eyüpoğlu’nun kontrolünde yetiştirip beslediğimiz smental cinsi hayvanlardan elde ettiğimiz günlük taze sütleri güvenle tüketebilirsiniz. 

0541 301 92 65 Alo sipariş hattını arayarak ya da WhatSapp hattına mesaj bırakarak sipariş verin servis aracımızla özel tek kullanımlık ambalajında kapınıza kadar gelsin.

Pandemi süresince halkımızın sağlıklı ve doğal beslenmesi için fiyat artışı olmadan sütün litresini 4₺ den evinize kadar getiriyoruz.

Hekim süt Günlük taze süt satışının yanı sıra birçok besini bünyesinde barındıran tamamen organik protein kaynağı gezen tavuk yumurtası ve bal satışı da yapmaktadır. Süt siparişinizde günlük taze yumurtanızı istemeyi unutmayın.

Veteriner Hekim Hasan Eyüpoğlu “Kaliteli, hijyenik, sağlıklı, ve geleneksel damak tadında eşsiz lezzetler sunma hedefiyle çıktığımız bu yolda, sürekli gelişerek istikrarlı bir şekilde büyümeye ve sizlere güvenilir bir hizmet sunmaya devam edeceğiz.” Dedi.

Hekim Süt Akyazı merkez ve yakın mahalle civarlarına her gün kapınıza kadar ücretsiz servis imkanı sunuyor.

Pandemi sürecinde halkımızın yanındayız.

Alo sipariş ve WhatSapp hattı ;

0541 301 92 65

Yağcılar Mahallesi Akyazı/Sakarya