Aytaç Home

AKYAZI AUTO ESTETİK

Adres
Akyazı Sanayi Sitesi B Blok No:8
Sabit Telefon
0537 497 48 10
Faks
faxs
Cep Telefonu
0(541) 298-1494
Web Sitesi
Görüntüleme
4227
Kategorideki Özel Üyeler
AKYAZI AUTO ESTETİK
AKYAZI AUTO ESTETİK
AKYAZI AUTO ESTETİK
AKYAZI AUTO ESTETİK
AKYAZI AUTO ESTETİK
AKYAZI AUTO ESTETİK
AKYAZI AUTO ESTETİK

Akyazı'da oto estetik, boyasız kaporta düzelme hizmeti başladı
 
Akyazı'da hizmet veren Auto Estetik firması araç kaporta göçükleri, aracın orijinalliği korunarak ve herhangi bir boyama işlemi yapılmaksızın düzeltiliyor.
 
Auto Estetik araçların kaportasındaki ezik ve göçüklere, dolu hasarlarına ve döşeme hasarlarına hızlı ve kolay onarım imkânı sağlıyor. Onarım merkezlerinde ayrıca araçların kaplama ve boya düzeltme işlemleri de gerçekleştiriliyor. 
 
Boyasız Göçük Düzeltme nedir? 
 
Boya dokusunun zarar görmediği göçüklerin, özel el aletleri ile boyaya zarar vermeden masaj yaparak onarılması tekniğine kısaca "Boyasız göçük düzeltme" (Paintless Dent Repair: PDR) deniliyor. Uygulanan bu teknik yöntem sayesinde, aracın konvansiyonel (kaporta ve boya) onarım görmemesi sebebi ile otomobilin orijinal görünümü azami düzeyde korunmuş oluyor
 
Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme'nin Avantajları 
 
Boya ve macun gerektirmeyip, boyanın orjinalliği bozulmaz. Diğer Kaporta tamir metodlarından çok daha ekonomiktir. Tamir ve servis süresi, diğer metodlara göre çok daha kısa olup, aynı gün içerisinde sorun giderilir.
 
Boyasız Göçük Düzeltme nasıl yapılır?  
 
Araçlarda kaporta, kapı, tavan, çamurluk ve diğer metal aksanlarında boya dokusunda renk kaybı olmamış olması birinci derecede önemlidir. Bundan sonra teknik olarak müdahale uzman kişi hasarın analizini yapar. Her hasar durumuna farklı çözüm yöntemleri uygulayabilir. Park hasarı, dolu hasarı, mini onarım ve ceviz büyüklüğünden daha fazla geniş olan çarpmaya bağlı lokal göçüklere çözüm yöntemi bulur.
 
Auto Estetik
 
Tel:0537 497 48 10 - 0(541) 298-1494
Adres:Akyazı Sanayi Sitesi B Blok No:8