Aytaç Home
YÖNYAP YAPI
Toprak Turizm

Bölgesel incelme ve beslenme programında indirim

21-11-2023 12:26:28 - İLANLAR
Bölgesel incelme ve beslenme programında indirim

Diyetisyen Nurseda Aytaç danışmanlığında bölgesel incelme ve beslenmek programında yeni yıla özel indirim.

Akyazı'da sağlıklı beslenme, hastalıklarda beslenme, zayıflama ve kilo alma için kişiye özel programlar uygulayan Diyetisyen Nurseda Aytaç, bölgesel incelme için en etkili cihazlardan Magic Crush, G5 Masajı, Lenf Drenaj ve 1 aylık beslenme programının içinde olduğu, yeni yıla özel indirim fırsatından yararlanabileceği bir kampanya oluşturdu.
 
Diyetisyen Nurseda Aytaç, "Biz sizler için en etkili olduğunu düşündüğümüz 3 cihazı bir araya getirdik. Bu cihazların her biri incelme ve toparlama üzerinde oldukça başarılılar. Bir arada kullanıldığında da birbirlerini destekliyor ve sonucu çok daha etkili hale getiriyorlar. Bu sebeple hem son teknoloji üç yöntemi bir arada kullanacağımız hem de size özel 1 aylık beslenme programı hazırlanılacak olan bir kampanya oluşturduk. Bu cihazlar ile birlikte sağlıklı beslenme programı uyguladığımız danışanlarımızla her zaman başarılı sonuçlar elde ettik." dedi.
 
Bölgesel incelme paketi ve beslenme programı kampanyası hakkında detaylı bilgi almak ve ücretsiz ön görüşme randevusu oluşturmak için yazının sonundaki iletişim numarasından arayınız.   
 
5 SEANS MAGIC CRUSH
5 SEANS G5 MASAJI                                                       
10 SEANS LENF DRENAJ
+ 1 AY DİYETİSYEN HİZMETİ        
 
DETAYLI VÜCUT ANALİZİ VE BESLENME PROGRAMI
Başvuran danışanlar ile ilk görüşmemizde detaylı vücut analizi yapmaktayız. Bu analizde doğruluk oranı oldukça yüksek olan profesyonel cihaz ile vücut yağ oranı/yağ kütlesi, kas oranı/kas kütlesi, vücut sıvı miktarı, hücre içi ve hücre dışı sıvı (ödem miktarı),  iç organların yağlanma durumu, metabolizma hızı, metabolik yaş, yağ ve kas oranına göre vücut tipi analiz edilmekte ve detaylı yorumlanmaktadır.
Sonrasında kişiye özel, kişinin kronik hastalıklarına, beslenme alışkanlıklarına ve yaşam tarzına uygun, uygulanabilir bir beslenme programı hazırlanır ve bu program kişiye detaylı anlatılır. Danışan her hafta kontrole çağırılır ve liste güncellenir.
 
 
MAGIC CRUSH (KAVİTASYON) 
Kavitasyon, ağrısız, acısız bir işlem olup, bölgesel incelme için cerrahi olmayan en etkili ve güvenilir yöntemdir. Kavitasyon yoluyla bölgesel incelme sağlayan 6 başlıklı Magic Crush’ın en önemli 2 başlığı; incelmeyi sağlayan kavitasyon başlığı ve cildi toparlamayı, kaldırmayı ve sıkılaşmayı sağlayan vakum başlığıdır. Bu başlıklar kişiye her seans uygulanmaktadır. Kavitasyon başlığı karın, kalça, basen, bacak, kol bölgelerinde biriken lokalize yağ hücrelerini ultrasonik dalgalar ile parçalayarak vücuttan atılmasını sağlar. Ardından uygulanan vakum başlığı ile sarkık, çatlak cilt ve selülit gibi sorunlar büyük oranda iyileştirir. Tek seansta büyük oranda incelme ve sıkılaşma görülmektedir.    
 
G5 MASAJI 
G5 Masajı, el ile yapılan masajdan 10 kat daha güçlü bir masajdır. Hızlı ve ritmik titreşim ile ciltte el ile ulaşılamayacak noktalara ulaşılır. G5 masajı sıkılaşma ve incelmede kendini kanıtlamış en popüler cihazlardandır. Bunun yanında, kaslarda biriken laktik asidin atılmasına, ağrıları yatıştırmaya, ödem atımına da yardımcı olur. Kan dolaşımını hızlandırır. Cilde esneklik sağlar, bedensel stresi azaltır, kas ve eklem kabiliyetini artırır. Selülit tedavisinde çok etkilidir. Kliniğimizde G5 Masajı cihazını, Magic Crush cihazımız ile kombinlemekteyiz. Böylece hem kavitasyon ile cilt içi yağ hücreleri hedef alıyoruz, hem de dışarıdan G5 titreşimli masaj ile sıkılaşma sağlıyoruz.   
 
LENF DRENAJ 
Lenf Drenaj sistemi vücutta bağışıklık, savunma ve lenf sıvısının tamamının işlevlerini yerine getiren sistemdir.   Lenf Drenaj cihazının en önemli özelliği ödemin, şişkinliğin ve toksinlerin atımını sağlamasıdır. Lenf drenaj uygulaması parmak uçlarından başlanarak tüm vücuda düzenli aralıklarla basınç uygulanmasıyla gerçekleşir. Böylece ödem ve toksinler atılmakta, cilt kalitesi artmakta, uyku kalitesi artmakta, incelme ve sıkılaşma sağlanmakta, selülit görünümü azalmakta, metabolizma ve kan dolaşımı hızlanmakta ve ödem atılımını sağlaması ile birlikte kilo kaybına da ciddi destek olmaktadır.   
Lenf Drenaj, bölgesel incelme cihazlarımız Magic Crush ve G5 Masajı ile kombinlendiğinde bu cihazlardan alınan verimi de maksimuma çıkarmaktadır.   
 
Kampanya hakkında detaylı bilgi ve ücretsiz ön görüşme randevusu oluşturmak için numaradan ulaşabilirsiniz:
0 532 516 41 32
.
Bölgesel incelme ve beslenme programında indirim
Bölgesel incelme ve beslenme programında indirim
Bölgesel incelme ve beslenme programında indirim
Bölgesel incelme ve beslenme programında indirim
Bölgesel incelme ve beslenme programında indirim

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Akaryakıt istasyonundaki faciadan acı haber: 1 ölü
1 / 15
İstanbul Outlet

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama

Aytaş Home 1