Aytaç Home

Pirinç Halı Yıkama

Pirinç Halı Yıkama
Pirinç Halı Yıkama
Pirinç Halı Yıkama
Pirinç Halı Yıkama
Pirinç Halı Yıkama
Pirinç Halı Yıkama
Pirinç Halı Yıkama

Akyazı'da hizmet veren Pirinç Halı Yıkama, halı yıkamacılık sektörüne getirdiği bakış açısıyla diğer firmalara örnek niteliğinde fark meydana getirdi.
 
%100 müşteri memnuniyet garantisi halılarınızı yıkatın kafanız da bütçenizde rahat etsin.
Günlük 1000m2 halı yıkama kapasitesi ile Akyazı’nın en büyük halı yıkama fabrikası olan Pirinç halı yıkama %100 müşteri memnuniyeti ve en hızlı teslim garantisi sunuyor.
 
Müşterilerinden sürekli takdir aldıklarını dile getiren firma sahibi Erhan Pirinç “Akyazı halı yıkama sektörünün öncüsü olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.
Birçok firmanın vermediği leke çıkarma garantisini tüm hizmetlerimizde vererek halı yıkama sektörüne farklı bir anlayış getirdik.
Günlük toplanan halılar iki gün içinde temizlenip kurutularak müşteriye teslim edilir hale getiriyoruz.
Özellikle hassas halı yüzeylerinde incitmeden leke çıkarma işlemini gerçekleştirip halılarınız sanki yeni alınmış gibi tertemiz olmasını sağlıyoruz. Aynı zamanda anti bakteriyel özelliği olan temizlik ürünleri ile bakterilere karşı da mücadele veriyoruz.” Dedi.
 
Akyazı halı yıkama, Akyazı Battaniye yıkama, Akyazı yorgan yıkama, Akyazı kilim yıkama alanında hizmet veren Pirinç halı yıkama firmamız Akyazıda uygun fiyata, kaliteli hizmet vermektedir.” 
 
Akyazı Pirinç yıkama firmasına ulaşmak için
 
0(264) 400 19 99 – 0(546) 294 54 54 numaralardan iletişime geçebilirsiniz.
 
Akyazı da halı yıkama fabrikası arıyorsanız Pirinç halı yıkama size yeter!