Efecan Tanzim Satış Akyazı

Kuzuluk Tabiat Parkı

Kuzuluk Tabiat Parkı
Kuzuluk Tabiat Parkı
Kuzuluk Tabiat Parkı
Kuzuluk Tabiat Parkı
Kuzuluk Tabiat Parkı
Kuzuluk Tabiat Parkı
Kuzuluk Tabiat Parkı

Konfor Ve Huzurun Adresi Kuzuluk Orman Park Piknik Alanı Hizmetinizde
Akyazı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yürütülen yapım çalışmaları tamamlandı. İlçe sakinlerimiz sadece yaz aylarında değil dört mevsim bol oksijen alarak doğa yürüyüşü yapılabilecek, ormanın ihtişamlı görüntüsünü fotoğraflayabilecek, aile ve dostlarıyla piknik yapabilecekler. Açık havada muhteşem manzara eşliğinde nişan düğün sünnet merasimlerini tabiat park kır bahçesinde yapabilecekler. 
 
Kayın, Meşe, Gürgen ağaçlarının süslediği yaklaşık 10.000 m2 alana sahip olan, Kuzuluk orman park Mesire Alanı ile Akyazı ilçesi sakinleri ilçe sınırları dışına çıkmadan doğanın keyfinin çıkartılabilecek. Söz, düğün, nişan ve iş toplantılarınızı doğayla iç içe yapabileceksiniz
 
Kuzuluk kaplıca evleri trafik ışıklarından sağa dönüp ulaşabileceğiniz Mesire Yeri rahat bir ulaşıma sahip.
ARTIK ÇOK AMAÇLI BİR ORMANIMIZ VAR…
 
Her yaş grubu ve zevke hitap edecek olan Kuzuluk orman parkta; kendin pişir kendin ye konseptinden hoşlanmayan ziyaretçiler için doğal yapıya uygun orman park kır lokantasında ızgaranın her çeşidini bulabilirsiniz, yemekten sonra demli bir çay içelim diyenler için kır kahvesinde semaverde sınırsız çay,  mangalımı kendim yakarım diyenler için piknik masaları, şömineler ile günlük helal kesim et çeşitlerini bulacağınız satış noktası, dinlenmek için kamelyalar, çocuklarım orman havasında oynasın diyenler için çocuk oyun alanları, hafta sonu dağ yürüyüşü yapalım diyenler için doğal yürüyüş yolları, ağaçların altında spor yapalım diyenler için spor alanları bulunuyor.
 
Adres :Kuzuluk Milli Orman Parkı
                             0(264) 437 80 34
Veysel Boz        0(532) 523 13 90
Mustafa Akbal  0(532) 763 32 01
https://www.akyazihaber.com/akyazi-kuzuluk-tabiat-parki-1563