Yasin Emlak

Elma Temizlik

Elma Temizlik
Elma Temizlik
Elma Temizlik
Elma Temizlik
Elma Temizlik
Elma Temizlik
Elma Temizlik

Elma Halı Yıkama’dan Camiler İçin Son Teknoloji Yerinde Halı Yıkama Hizmeti
İşinde uzman kadro ile son teknoloji makinalarıyla profesyonel hizmet sunan Elma Halı Yıkama başta camiler ve kurumsal işletmeler olmak üzere müşterilerine profesyonel çözümler sunuyor.
 
Sakarya genelinde birçok cami kuran kursu yurtlar olmak üzere hizmet veren Elma Halı Yıkama, kuru köpük teknolojisiyle halılarınızı hem tertemiz yapıyor hem de 3 saatte kuruma garantisi sunuyor. 
 
Kuru Köpük Temizleme Sistemi Nedir 
Kuru köpük temizleme sistemi yüksek estetiği sahip halıları korur. Ömürlerini uzatır. Renklerini korur. 
Halıların şekillerinin bozulup bollaşmasını önler. Alttan ısıtma sistemine hiç bir şekilde zarar vermez. 
Dakikada 165 tam tur dönerek fırçalanmayan tek bir nokta bırakmaz. 
 
Az nemli ve kuru köpük sayesinde temizlenecek alan tekrar kullanıma çok kısa sürede kazandırıyor. Köpük kiri kristalleştirerek yüzeye atar ve derinlemesine temizlik sağlar. Yıkama işlemi 4 mevsimde yapılmaya uygundur. Yıkama işlemi sonrasında halılar 3-4 saat içerisinde tam kurur. 
 
Kullanılan orijinal deterjan sayesinde halıdaki tüm bakteri, mikrop ve kiri temizleyerek 40 güne kadar temizlik kokusunu hissetmeye devam ettirir. 
Kullanılan deterjanlar tüm testlerden geçirilmiş olup hiç bir şekilde alerji yapmaz.
 
Referanslarımız 
 
Akyazı Darül Kurra Camii, Dokurcun Yağcılar Camii, Taşyatak Camii, Kırat Kuran Kursları, Beldibi Merkez Camii, Hasanbey Camii, Aziziye Cami, Pazarköy  Kubelli Camii, Söğütlü Camii, Salko Camii, Pazarköy Camii, Mesudiye Camii, Dokurcun Merkez Camii, Altındere Merkez Camii, Yunus Emre Camii, Altındere Cumhuriyet Camii, Küçücek Kuran Kurslar, Küçüçek Camii, Alimex Fabrika Ofisi, Yıldırım Kuran Kursları ve daha bir çok işletme.. 
 
 
Bilgi ve Rezervasyon İçin 
 
Elma Halı Yıkama
 
Adres: Akyazı Merkez
Telefon: 0(535) 357 98 46

Etiketler: