Efecan Tanzim Satış

Adres
Yahyalı caddesi Akyazı kaymakamlık yolu
Sabit Telefon
0 532 138 57 49
Faks
Cep Telefonu
0 532 138 57 49
Web Sitesi
Görüntüleme
18101
Kategorideki Özel Üyeler
Efecan Tanzim Satış
Efecan Tanzim Satış
Efecan Tanzim Satış
Efecan Tanzim Satış
Efecan Tanzim Satış
Efecan Tanzim Satış
Efecan Tanzim Satış

Akyazı'nın en büyük toptan ve perakende meyve ve sebze tanzim satış noktası bugün yoğun katılımla açıldı.
Akyazı'nın en büyük toptan ve perakende meyve ve sebze tanzim satış noktası bugün açıldı. En taze sebze ve meyveleri en uygun fiyatlarla Akyazılılarla buluşturuyoruz.
 
600 metrekare kapalı alanıyla Akyazı'nın en büyük toptan ve perakende meyve ve sebze tanzim satış noktasında en uygun fiyat garantisiyle doğal sebze ve meyveleri, direk tüketiciyle buluşturuyoruz. 
Efecan tanzim satış firma yetkilisi Selçuk Başboğa; “Bugün beklediğimizin çok üzerinde bir talep oldu. Halkımıza gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ediyorum, bizi takipte kalın. Bir gün değil, her gün halk günü düzenleyeceğiz.” dedi.
 
Akyazı Efecan Tarım Ürünleri ve Tanzim Satış Noktası Yetkilisi Selçuk Başboğa, ilçenin en büyük tanzim satışı noktasını hizmete sunduklarını kaydederek; "Vatandaşımız artık halden ya da çeşitli yollardan ürün tedarik etmek zorunda kalmayacak' diyen Başboğa; "Firmamız Antalya ve Isparta başta olmak Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden meyve ve sebze üreticileriyle birebir görüşerek en uygun fiyatlarla ürün tedarik ediyor. Daima kaliteli ürünleri aracı ya da komisyoncu olmadan direk tüketiciye ulaştırıyoruz. Müşterilerimiz tarafından talep edilen ürünler, konusunda uzman personellerimiz tarafından ayıklanarak firesiz ve hijyen kurallarına uygun şekilde ambalajlayıp müşterilerimize teslim ediyoruz" dedi. 
 
 Akyazı Efecan Tarım Ürünleri Ve Tanzim Satış Noktası, sadece vatandaşların değil restoran, lokanta, cafe, catering firmaları, oteller gibi işletmeler için de günlük taze sebze ve meyveleri temin ederek uygun fiyat garantisiyle satışa sunuyor.
 
Adres: Yahyalı caddesi Akyazı kaymakamlık yolu