Yemen Kahvesi

Adres
Hastane Mah. Küçücek Cad. Uzpark Sitesi
Faks
Cep Telefonu
0264 418 70 80
Web Sitesi
Görüntüleme
2357
Kategorideki Özel Üyeler
Yemen Kahvesi
Yemen Kahvesi
Yemen Kahvesi
Yemen Kahvesi
Yemen Kahvesi
Yemen Kahvesi
Yemen Kahvesi

Türkiye çapında 205 şubesi bulunan ve kahve sektörünün önde gelen firmalarından olan Yemen Kahvesi'nin yeni şubesi Hastane Mah. Küçücek Cad. Uzpark sitesinde hizmete başladı.   
 
Çeşitli lezzetlerdeki dünya kahvelerinin yanı sıra birçok soğuk ve sıcak içecekleri menüsünde barındıran Yemen Kahvesi Pazartesi sabah 09.00’dan itibaren akşam 21:.00’a kadar Akyazı halkının hizmetine olacak.   
 
700 m² alan içerisinde 400 m² kapalı alana sahip olan Yemen Kahvesi, müşterilere kahvaltı, soğuk/sıcak yemek çeşitleri, Türk ve yabancı kahve, tatlı, içecek türleri ve waffle gibi menülerle hizmet verecek.  
 
Firma hakkında bilgi veren işletme sahibi Murat Uzun; “Uzpark sitesi ve diğer projelerimiz Akyazı'da marka haline geldi. Türkiye çapında 205 şubesi bulunan Yemen Kahvesi markasını ilçemize kazandırdık.  
Akyazı’nın ihtiyacı olan, yerli ve yabancı misafirlerimize, hizmet verecek bir iş yeri açtık. Önemli olan kokusu ile dünyayı saran Yemen Kahvesini benzersiz deneyimlerle misafirlerimize en kaliteli şekilde sunabilmektir" dedi.   
 
Sizde Yemen Kahvesi’nin tadını çıkarmak için ilk günümüzde bizi ziyaret etmeyi unutmayın.. 
 
Yemen Kahvesi 
 
Adres: Hastane Mah. Küçücek Cad. Uzpark sitesi 
Tel: 0(264) 418 7080