Koltuk Hastanesi

Adres
Ömercikler Mahallesi Şehit Aydın Şişman caddesi Mondial motor karşısı
Faks
Cep Telefonu
0 544 810 6154
Web Sitesi
Görüntüleme
2127
Kategorideki Özel Üyeler
Koltuk Hastanesi
Koltuk Hastanesi
Koltuk Hastanesi
Koltuk Hastanesi
Koltuk Hastanesi
Koltuk Hastanesi
Koltuk Hastanesi

Eskimiş ve yıpranmış koltuk ve kanepeleriniz usta ellerde yeniden hayat bulacak.
 
Kullanış ve dizaynın birleştiği, eski ve yeninin harmanlandığı muhteşem tasarım koltuklar Akyazı Koltuk Hastanesinde.
 
KOLTUK TASARIMI
 
Özel ölçüye göre Farklı renk, materyal ve tarzda fonksiyonel tasarımlar, orijinal Chester koltuk imalatı ile sizleri bekliyoruz
 
YÜZ VE MODEL DEĞİŞİMİ
 
İskeleti hala sağlam olan ürünlerinize yüz değişimi yaparak yenileyebiliriz. Model ve yüz değişimi için hemen bizimle iletişime geçin. Model değişimlerinde memnuniyetinizi garanti ediyoruz.
 
İSKELET VE BOYA BAKIMI
 
Uzman ekibimiz ahşap boyama ile hem onarım hem de yeniden renklendirme konusunda size yardımcı olacaklardır.
 
KOLTUK DÖŞEME VE YÜZ DEĞİŞTİRME
 
Koltuk döşeme ve yüz değiştirme işinde 20 yıllık tecrübemiz ile her türlü klasik ve modern koltuklarınızı maksimum 3 gün içerisinde bitirip itina ile teslim ediyoruz. İstediğiniz ürünü örnek modellerimizle görüp uygun ödem koşullarıyla yaptırabilirsiniz.
 
Akyazı Koltuk Hastanesi her çeşit (modern, klasik) koltuk tamiri, yüz değişimi, cila, boyama ve bakımlarını ayrıca ev iş yeri, otel, hastane, cafe vb. mekanların oturma gruplarının yüz değişimi ve döşeme işlemlerinde uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.
 
Köşe koltuk takımları yataklı ve yataksız olmak üzere istediğiniz renk ve desenlerde yüz değişimi ile beraber yenilemekteyiz. Yenilemek istediğiniz koltuklarınızı istediğiniz renk ve desenlerde yüz değişimi ile beraber yenilemekteyiz. Yenilemek istediğiniz koltuklarınızı isteklerinize göre çeşitli deri ve kumaş seçenekleri ile değiştirmekteyiz. Koltuğunuz yataksız olsa bile dert etmeyin. Bize bırakın yatağınız olsun.