Marmara Göz
Çetinler Kereste İnşaat Akyazı
Batakköylü Düğün Salonu

Sakarya'da DEAŞ operasyonu 33 gözaltı

10-03-2024 11:27:40 - TÜRKİYE
Sakarya'da DEAŞ operasyonu 33 gözaltı

Özgür Adımlar
Sakarya'da DEAŞ terör örgütüne yönelik eş zamanlı olarak gerçekleştirilen "BOZDOĞAN-11" operasyonlarında eylem hazırlığındaki 33 şüpheli yakalandı.
 
Sakarya’da DEAŞ terör örgütüne yönelik eş zamanlı olarak gerçekleştirilen "BOZDOĞAN-11" operasyonlarında 33 şüphelinin yakalandığını bildiren Yerlikaya; "Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Başkanlığı ve Terörle Mücadele Daire Başkanlığı koordinesinde; Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü TEM Şube Müdürlüğünce yapılan çalışmaların sonucundan şüphelilerin; yaklaşan yerel seçimler öncesi eylem hazırlığı ve arayışı içerisinde oldukları, çatışma bölgelerine elemanları sağladıklarını, terörizmin finansmanı kapsamında örgüte maddi yardım sağladıkları ve kaçak mescit ve medrese yapılması şeklinde faaliyet yürütüldüğü tespit edildi" ifadelerine yer verdi.
 
Yerlikaya, operasyonlar sonucu 4 adet ruhsatsız tabanca, 2 adet ruhsatsız tüfek, çok miktarda döviz ve çok sayıda yasaklı yayın ve örgütsel dokumana el konulduğunu bildirdi.
Akgün Restoran Çorba

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Sivri sinek 3 ay önce2024-03-10 14:25:48

Bulgaristan dan gelen soydaşlarımıza aslen türk kanı taşıyamayanlara karşı çıkıp özala kükreyenler bugün ARAPLARI ülkede barındıran kardeşimiz diyenler alın size kardeşleriniz? Besle kargayı oysun gözünü asıl kim bunlara ikamet veriyorsa içeri alsınlar yeterli saygılar

0
-0
Abdurrahim Tan 3 ay önce2024-03-10 13:29:18

Şalvarlı Cübbeli cami ve medrese müdavimi, muhacir din kardeslerimiz aynı zamanda Arap. Yemeyyip yedirdigimiz, besleyip baktığımız mübarek saydığımız.Kesinlikle bir yanlışlık var. ..

0
-0
Kocaali'deki kazada 1 kişi hayatını kaybetti
1 / 15
İstanbul Outlet

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama

Aytaş Home 4