Haydi Akyazı konvoy eşliğinde kutlamaya....
Çiftçilik ve arabacılık bitmiştir
boye iş olmaz gabar dediniz zam yapuyonoz araba aldık gezemuyoz
Gabardan petrol fışkırıyodu seçim öncesi
Sagol tayyip abi bize yaptigin bu zamlari asla unutmayacagiz birgun coluk cocuk seni ve akpartiyi sorduklarinda tarihte boyle zam yapan olmadi diyecem sayesinde patates sogan benzin kuyrugu gordugumuzu soyleyecem askida ekmek donemini 2. Dunya savasindan sonra tayyip abi doneminde yasadik diyecem. Yerel secimde oyum yine sana halkin tamami bu çoküşu yasasin gorsun
Suudiler üretimi kıstı kılıfı güzel olmuş bütçe açığı değil yani Oooooohhhhhh oooooohhhhh ooooohhhhhh
Gabarda bir TL mazot artık oradan alacaz
dün zam gelmedi mi. bu ne şimdi zammin faizi mi fakir ne yapsın bir grup vatandaşın yanlış oy tercihi nedeniyle cezasını hepimiz neden çekelim. bu vatandaşları da ikna edemiyoruz adamı dünya lideri sanıyorlar söylesin arabistanın kralına bize ucuz benzin versin yarın sırayla bilet fiyatları yağ şeker un pirinç zamlanır. maişler aynı. nerede devlet nerede akp
Maliye Bakanı Mehmet Şimşek açıkladı, enflasyonla mücadele canımızı çok yakacak
Degerli arkadaslar almanyada elhamdullilah hersey yoluna girmeye basladi. Bu mazot benzin bizim burada hep ayni fiyat. Zam gelmiyor hukumetimiz devletimiz farkini kendi ödüyor. Biz almanlar olarak cok memnunuz. Insallah allahin izniyle enflasyon 6,1den 2lere 3lere dusecek. Herhalde 5 yil surecek bu ama devletimize guveniyoruz. Devletimiz calisiyor biz de dua ediyoruz.
Petrol fiyatlari her oynadiginda litre fiyati degisecekse hukumet ne is yapiyor. Isin yukunu surekli asgari ucretli gariban cekecekse hukumet ne is yapiyor.
31 marta kadar bu zamli gunleri yasayin. Sonrasinda ancak karniniz belki doyar belki doymaz zor yillar baslayacak. Ekonomi bakanina KKMyi sordular konusmak istemiyorum dedi. Ulkenin 30 yillik gelecegini bu KKMye kurban vermis erdogan ve onceki ekonomi ekibi. Belediye seciminden sonra faizler yuzde 50yi asacak. Yabanci yatirimci gelmiyor ulkeye. Mecbur faiz silahi kullanilacak. Cok insan batacak. O akpye oy verenler varya en buyuk akp dusmani olacak.
Bu zamlarla beraber ulkemiz buyuyor zenginlesiyor
Allahin verdigi petrolu insanligin kullanimina sunmak yerine uretimi kisip para devsirmeye calisan muslumanlar. Su dunyanin muslumanlardan cektigi nedir
Haydi kosun hep beraber buyuk caminin onune, vurin kemenceye, horon’a!!!
Vatan elden gidiyor beyler nolacak böyle her gün zam zam hala akp yi savunan insanlar var ya
Gabarda petrol bulmuş tuk
Zamanında nasıl koyduk deyip 23 kurban kesenler düşünsün ohhhhh ohhhhhh
Simitin 10tl sigaranın 50 TL olduğunu rüyamda görsem inanmazdım. Ne günler yaşıyoruz, Ülkemiz tarihinde görülmemiş bir pahalılık
Bu kadar başı boş bir ülke... Vatandaştan oluk oluk para çalınıyor. Kimsenin 1 gram endişesi yok. Halkta gram rahatsızlık yok. Toplulukların kişilik bilinci yitirildiğinde konuşacak önderlik edecek kimse bulunmaz. Sokakta açlıktan inlersin gelen zamlara sessiz kalırsın. bilinçsiz halk yöneticiler için nimettir...
OOOOOOooooooHHHHHHHHhhhhhh
İsteyen istediği kadar araştırsın son 300 yılda böyle pahalılik böyle kötü yönetim yok tarihin en pahalı günleri