İlçemizi Sakarya Süper amatörde temsil eden ve Bal ligini hedefleyen As Akyazıspor bugün ligin ikinci haftasında deplasmanda Çaybaşı Bekirpaşaspor'a konuk oldu.
Emirler sahasında saat 16-00 da başlayan mücadelede ilk yarı gol sesi çıkmadı.
Goller ikinci yarıda geldi..
Karşılaşmaya Aykut,Yusuf ,Anıl, Hakan, Çağatay,Mert ,Burak, Sabri ,Erdem, Hakan Soylu(K) ve Berkay İlk on biri ile çıkan ekibimiz mücadeleyi kaptan Hakan Soylu'nun 2,Berkay Kurt ve Anıl Abanoz'un birer golleri ile 4-0 kazanarak ligde ikide iki yaparak puanını 6 yaptı ve liderliğini sürdürdü.
As Akyazıspor gelecek hafta grubun güçlü ekiplerinden Kazımpaşa Birlik sporu Akyazı suni çimde ağırlayacak.