Arkadaşlar boşuna tartışmayın. Sonucu belli bir yarış neden bu kadar heyecan yaptınız. Son iki haftadır aday zaten belli Bilal Soykan sadece genel merkez bir iki ilçede karar veremediği için süreç uzadı akyazı ile alakalı bir soru işareti yok.
Akyazi Bilal Soykan döneminde hiç hizmet alamadı sinema sokağına parke taşı yapıldı diğer yollar köstebek yuvası gibi... Değişim şart.
1.Neye layık iseniz ona göre yönetilirsiniz.2.Akyazıyı Akp den kurtardınız diyelim,getirdiğiniz adamın ne gibi projeleri var,onu da yazın,hep beraber destekliyelim.3.)100 bin nüfuslu Akyazı,Akyazıya,hizmet edecek,yüksek mimar şehir planlayıcısı,yüksek mühendis yetiştirememiş.
Kulyutmazmisin nesin kimsenin yalakası değiliz ama soykanin çok yalakası var adamın savunacak tarafı yok heryer rezalet 2 metre düzgün yol yok heryerde çukur var su birikintisi var çöp var dağınıklık var varda var gelen yedi giden yedi akyaziyi malaesef olan vatandaşa oldu vergilerimiz heba oldu yapboz yapa yapa hizmette göremedik
Akyazıda adayların hiç birinde birşey olmaz ne AKP nede diğerleri vah akyazı vah akıllı bir adam çıkaramıyor sadece yalaka yuvası değişim şart çalışkan akıllı demekki yok akyazıda yazık
Sakin! Peki sen hangi " YALAKA" taifesindensin?
İnşallah bu seçim Ak parti saltanatının akyazıda Sona ermesi seçimi olur..Belediyenin neresinden Tutsanız elinizde kalıyor..
Sakarya halkindan AKP iktidarı na sağlam tokat gelecektir
Soykan olursa Akcan soykani yer Akp bir belediye kaybetmiş olur
Ne kadar tanıdık tanımadığımz varsa insanlar hep eleştiriyor memnun değil haliyle yönetimden ve inşallah akysziyizi elbrligyle akpden kurtarcgz memnunuz diyenlerde büyük ihtimalle yalaka tayfasidir başkanın heryer rezillik dağınık ve sanki 80ler görüntüsünde