Beşkardeşler Çarşamba 19.06.2019
Aydın Metal
Hacıoğulları Pide Kebap Lahmacun

Trafikte Önce Yaya farkındalığı

20-05-2019 16:09:02 - SAKARYA
1124 OKUNMA | 1469 HİT
Trafikte Önce Yaya farkındalığı

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı yeni bir uygulamayı daha hayata geçiriyor.

Selman Bisiklet

Yeni yapılan çalışmayla trafikte yaya önceliği farkındalığını arttırmak için şehrin muhtelif yerlerindeki yaya yollarına ‘Önce Yaya’ görselleri çizildi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı Trafik Şube Müdürlüğü yeni bir uygulamayı daha hayata geçiriyor. Yeni yapılan çalışmayla şehrin muhtelif yerlerindeki ışıksız yaya yolları şeritlerine ‘Önce Yaya’ görselleri çizilmeye başlandı. Ulaşım Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Türkiye'de 2019 yılının 'Yaya Öncelikli Yıl' ilan edilmesi ile birlikte trafikte yaya önceliğinde farkındalığı artırmak ve yaya önceliğine dikkat çekmek adına Trafik Şube Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından şehrin muhtelif yerlerindeki yaya yollarına 'Önce Yaya' görsellerini çizmeye başladık. ‘Öncelik Hayatın Öncelik Yayanın’ sloganıyla yaptığımız her projeyle vatandaşlarımızın geçişleri daha güvenli ve sağlıklı bir şekilde sağlamaya çalışacağız” ifadelerine yer verildi.

Emren Bilisim Akyazi
Trafikte Önce Yaya farkındalığı
Nayo Perde
Trafikte Önce Yaya farkındalığı
Trafikte Önce Yaya farkındalığı

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
LAMAZİ 1 ay önce2019-05-21 08:40:44

Bende bir araç sahibi olarak. Azami dikkat etmeye çalışıyorum. Lakin bu kuralı umursamayan yüzlerce araç sahibi ve şoför var. Tek çare denetim. Ve caydırıcı ceza (ben razıyım)

0
-0
Genç Atölye kayıtları başladı
1 / 15
Murat Optik
BENİM DÜNYAM ANAOKULU

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama