Beşkardeşler online alışveriş
Aydın Metal
Whatsapp iletişim
Foto Ferit Stüdyo

Trafikte Önce Yaya farkındalığı

20-05-2019 16:09:02 - SAKARYA
1326 OKUNMA | 1675 HİT
Trafikte Önce Yaya farkındalığı

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı yeni bir uygulamayı daha hayata geçiriyor.

AKYAZI PANJUR

Yeni yapılan çalışmayla trafikte yaya önceliği farkındalığını arttırmak için şehrin muhtelif yerlerindeki yaya yollarına ‘Önce Yaya’ görselleri çizildi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı Trafik Şube Müdürlüğü yeni bir uygulamayı daha hayata geçiriyor. Yeni yapılan çalışmayla şehrin muhtelif yerlerindeki ışıksız yaya yolları şeritlerine ‘Önce Yaya’ görselleri çizilmeye başlandı. Ulaşım Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Türkiye'de 2019 yılının 'Yaya Öncelikli Yıl' ilan edilmesi ile birlikte trafikte yaya önceliğinde farkındalığı artırmak ve yaya önceliğine dikkat çekmek adına Trafik Şube Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından şehrin muhtelif yerlerindeki yaya yollarına 'Önce Yaya' görsellerini çizmeye başladık. ‘Öncelik Hayatın Öncelik Yayanın’ sloganıyla yaptığımız her projeyle vatandaşlarımızın geçişleri daha güvenli ve sağlıklı bir şekilde sağlamaya çalışacağız” ifadelerine yer verildi.

Güven Yapı
Trafikte Önce Yaya farkındalığı
Ekip İnşaat & Hafriyat
Trafikte Önce Yaya farkındalığı
Trafikte Önce Yaya farkındalığı

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
LAMAZİ 1 yıl önce2019-05-21 08:40:44

Bende bir araç sahibi olarak. Azami dikkat etmeye çalışıyorum. Lakin bu kuralı umursamayan yüzlerce araç sahibi ve şoför var. Tek çare denetim. Ve caydırıcı ceza (ben razıyım)

0
-0
İşte Akyazı Sağlık Kampüsü'nün görseli
1 / 15
İSTANBUL SPOT 2
Kök İş

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama