Beşkardeşler online alışveriş
Aydın Metal
Whatsapp iletişim
Akyazı Emlak

Sakaryanın tarımı için yeni bir adım daha

21-04-2020 11:17:11 - SAKARYA
548 OKUNMA | 1030 HİT
Sakaryanın tarımı için yeni bir adım daha

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın himayelerinde, Sakarya’nın tarımı için yeni bir adım daha

Özgür Adımlar
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde Sera A.Ş’nin kurulduğunu açıklayan Başkan Ekrem Yüce, “Türkiye'nin tarımda öncü belediyesi olarak bir ilke daha imza attık. İlk etapta 40 dönüm, önümüzdeki dönemde farklı bölgelerde kuracağımız seralar ile şehrimizin ve ülkemizin ekonomik gelişimine, istihdamına katkı sağlayacak, milli ve yerli üretimle uluslararası pazarda yerimizi alacağız. Şehrimize hayırlı olsun” dedi.
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde Sera A.Ş’nin kurulduğunu açıkladı. Türkiye’nin tarımda öncü belediyesi olarak bir ilke daha imza attıklarını ifade eden Başkan Ekrem Yüce, Sera A.Ş ile tarımsal üretimde yeni bir kalkınma hamlesini Sakarya’dan başlatacaklarını duyurdu.
 
Sera A.Ş hayırlı olsun
 
Başkan Ekrem Yüce, Sera A.Ş’nin kurulduğunu şu paylaşımlarıyla açıkladı: “Türkiye'nin tarımda öncü belediyesi olarak bir ilke daha imza attık. Cumhurbaşkanınımız Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde Sera A.Ş.'yi kuruyoruz. İlk etapta 40 dönümlük bir arazide çalışmalarımıza başlıyoruz. Önümüzdeki dönemde farklı bölgelerde kuracağımız seralar ile topraksız tarımın en modern örneğiyle şehrimizin ve ülkemizin ekonomik gelişimine, istihdamına katkı sağlayacak, milli ve yerli üretimle uluslararası pazarda yerimizi alacağız. Şehrimize hayırlı olsun” dedi.
 
Tarımda daha fazla verim
 
Sakarya’nın mümbit topraklarını en iyi şekilde geleceğe hazırlayacaklarını da ifade eden Başkan Ekrem Yüce, “Fidancılık ve Peyzaj A.Ş, Tarım A.Ş’nin ardından Sera A.Ş de şehrimiz tarımına verdiğimiz önemin bir tezahürüdür. Biz; şehrimizin var olan potansiyelini en iyi şekilde işlemek ve daha fazla verim elde etmek istiyoruz. İnşallah Akyazı Kuzuluk’ta da 45 dönüm arazi üzerinde Seracılık Mükemmeliyet Merkezi’ni hizmete alacağız. Yıl boyunca üretim yaparak şehrimiz ekonomisine de ayrıca katkılar sunacağız” dedi.
Ekip İnşaat & Hafriyat
Sakaryanın tarımı için yeni bir adım daha
Güven Yapı
Sakaryanın tarımı için yeni bir adım daha

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
farming 1 ay önce2020-04-22 23:14:17

Başkanım seracılık kuralım demekle olmuyor. Kuzulukta sadece termal var. diğer faktörleri de göz önünde bulundurun...

0
-0
İşte Akyazı Sağlık Kampüsü'nün görseli
1 / 15
Ala Optik
BENİM DÜNYAM ANAOKULU

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama