10 K Grup
Batakköylü Düğün Salonu

Sakarya Nehri'nde cesedi bulunan Leyla'nın eşi ve oğlu gözaltında

29-02-2024 11:31:55 - SAKARYA
Sakarya Nehri'nde cesedi bulunan Leyla'nın eşi ve oğlu gözaltında

Özgür Adımlar
Sakarya'da eşinin kendisini darp ettiğini ve öldüreceğini ihbar ettikten sonra ortadan kaybolduktan sonra Sakarya Nehri'nde cesedi bulunan 53 yaşındaki kadının eşi ve oğlu gözaltına alındı.
 
13 Şubat'ta Adapazarı ilçesi Doğancılar Mahallesi’nde yaşayan Leyla Demir, 112 Acil Çağrı Merkezi'ni arayıp, eşinin kendisini darp ettiğini ve öldüreceğini söyleyerek yardım istedi.
 
İhbarı alan Adapazarı Jandarma Komutanlığı ekipleri, kadının yaşadığı eve gitti. Demir'in eşinin ekiplere tartıştıklarını ve karısının evi terk ettiğini söylediği öğrenildi. Leyla Demir’in telefon sinyalini takip eden ekipler, telefonunu ve başörtüsünü evlerinin yakınındaki Sakarya Nehri'nin kenarında buldu.
 
Sırra kadem basan kadın için AFAD, Jandarma Arama Kurtarma (JAK) ve sivil toplum kuruluşları, günlerdir Sakarya Nehri’nde havadan, karadan, su altı ve üstünde çalışma yürüttü.
 
Devam eden çalışmalar neticesinde Demir’in cansız bedeni, dün telefonu ve başörtüsünün bulunduğu bölgenin yaklaşık 17 kilometre uzaklığında bulunan bir taş ocağı mevkiinde bulundu.
 
Daha önce serbest bırakılan kadının kocası ile oğlu jandarma tarafından gözaltına alındı.
 
Öte yandan ölen kadının bir süre önce ablasına yolladığı mesajda başına bir şey gelmesi durumunda eşi ve oğlunun sorumlu olacağını yönünde iddiada bulunduğu öne sürülmüştü. 
Akgün Restoran Çorba

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Genç kadının yaylada cesedi bulundu
1 / 15
Murat Optik

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama

Yakıcı Garden