Abdullah Taha Yıldırım Murat Tepeçınar Sami Kafadar
ETÇiM
Batakköylü Düğün Salonu

Sakarya'daki KoopBakkal sayısı açıklandı

02-03-2023 12:42:34 - SAKARYA
Sakarya'daki KoopBakkal sayısı açıklandı

YAKICI MOBİLYA

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, şehirde KoopBakkal sayısının 50'ye ulaştığını ve projenin başarıyla yürütüldüğünü açıkladı.

Sakarya'nın öncü olduğu Tarım Kredi Marketleri ürünlerinin bakkallar aracılığıyla halka ulaştırılması projesi ülke genelinde 17 il de uygulamaya alındı.

Sakarya'nın örnek olduğu uygulamada başvuru kriterlerini sağlayan ilimiz bakkalları da, KoopBakkal olmaya devam ediyor. Yeni KoopBakkal olan esnafları ziyaret eden Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, hayırlı işler temennisinde bulundu.

Başkan Akdardağan, "Bilindiği gibi bu önemli proje önerimiz ile hayata geçirildi. Hem örnek olmamız, hem de projeyi bugüne kadar başarıyla uygulamamız nedeniyle oldukça mutlu ve gururluyuz. Yine Koop-Bakkal Projesinin ilimizde başarıyla sürdürülüyor olması heyecanımızı ikiye katlıyor. Koop-Bakkal projesi ile artık Tarım Kredi Marketleri ürünleri bakkallarımızın raflarındaki yerini almış ve vatandaşlarımıza kolaylıkla ulaştırılmaktadır. Bugün itibariyle ilimizde sayıları 50'yi bulan Koop-Bakkal vatandaşımıza hizmet vermektedir. Vatandaşlarımızın da memnun olduğu KoopBakkallar hemen hemen her mahalle de ve kolay erişebilir noktalarda bulunmaktadır" dedi.

Başkan Akdardağan, "Toplamda 17 il de uygulanan proje de sayı şimdilik 50 ile sınırlandırılmıştır. Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası üyesi olan bakkal esnaflarının başvuruda bulunduğu ve kriterlere uyum sağlayanların projeye dahil olduğu uygulama da ikinci etap başvurularını heyecan içinde bekliyoruz. KoopBakkal sayısının önümüzdeki dönem daha da artacak ve her sokakta var olacaktır. Bu vesileyle yeni KoopBakkallarımızı ziyaret ederek hem bereketli işler temennisinde bulunuyor, hem de projenin geliştirilmesi ve eksikliklerin giderilmesi konusunda istişarelerimizi sürdürüyoruz" diye konuştu.   

Akgün Restoran Çorba
Sakarya'daki KoopBakkal sayısı açıklandı
Elli4Park
Sakarya'daki KoopBakkal sayısı açıklandı

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Domuz caddede böyle koşturdu
1 / 15
Yıldız Oyun Gezegeni

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama

Kıraat Eğitim Merkezi