Marmara Göz
Çetinler Kereste İnşaat Akyazı
Batakköylü Düğün Salonu

Kuvvetli kar yağışı geliyor

28-01-2024 13:46:31 - SAKARYA
Kuvvetli kar yağışı geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü,

Özgür Adımlar
Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Sakarya, Bolu, Zonguldak, Bartın, Karabük, Düzce ve Kastamonu için sarı ve turuncu kodlu uyarılar yaparak kuvvetli kar yağışı beklentisi hakkında bilgi verdi.
 
Yapılan son değerlendirmelere göre, ülkenin genelinin parçalı ve çok bulutlu olduğu belirtilirken, Marmara, İç Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz, Doğu Anadolu'nun güney doğusu ile Erzurum, Kars, Ardahan, Batman, Mardin ve Siirt çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
 
Kıyı kesimlerde karla karışık yağmur, iç kesimlerde kar şeklinde, güney kıyı kesimlerde yağmur ve sağanak şeklinde olması beklenen yağışların, özellikle Bolu çevreleri ile Zonguldak, Bartın, Karabük ve Düzce illerinin yüksek kesimleri, Kastamonu'nun kuzeyinin yüksekleri, Sakarya'nın güney ve doğusunun yükseklerinde kuvvetli kar yağışı şeklinde olması öngörülüyor.
 
Yetkililer, özellikle sabah ve gece saatlerinde pus ve yer yer sis ile birlikte iç ve doğu bölgelerde buzlanma ve don olayı yaşanabileceğini, kuvvetli kar yağışı beklenen yerlerde de olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerektiğini vurguladılar.
Ürdüç

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
AKYAZILI 6 ay önce2024-01-28 15:59:07

Bırakınca yagsin

0
-0
AKYAZIYI SEVEN VATANDAŞ 6 ay önce2024-01-28 14:40:37

YUKARILARA GELDİ AŞAĞI GELMEDİ DOĞRU YAZIN DA İNSANLARI HEVESLENDİRMEYİN

0
-0
Altının ons fiyatı ve gram altın rekor kırdı
1 / 15
İstanbul Outlet

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama

Allday (süvari) 4