KURBAN 2024
NETWORKS
ÇAĞRI OTOMOTİV
Ellidört Park

Büyükşehir’den bayram arifesinde mezarlıklara ücretsiz ulaşım

11-06-2024 14:56:20 - SAKARYA
Büyükşehir’den bayram arifesinde mezarlıklara ücretsiz ulaşım

Büyükşehir Belediyesi Kurban Bayramı öncesi arife günü, Emirsultan ve Emirdağ Mezarlığı’nda gidecek vatandaşlara ücretsiz ulaşım hizmeti sunacak.

Hardal Burger Akyazı
Sakarya Büyükşehir Belediyesi bayram arifesinde sürdürdüğü ücretsiz ulaşım hizmetine devam ediyor. Kurban Bayramı arifesinde de vatandaşlar mezarlıklara ücretsiz taşınacak.
 
Ücretsiz seyahat
 
Uygulama kapsamında, 15 Haziran Cumartesi günü 13.00’dan itibaren saat başı otobüsler kalkacak. Son sefer saat 17.00’da yapılacak ve vatandaşlar Emirdağ ile Emirsultan Mezarlıklarına (Adapazarı) ücretsiz olarak seyahat edebilecek.
 
Gidiş seferlerinin yanı sıra dönüş seferleri de mezarlıklardan her saat başı olacak. Dönüş seferlerinin ilki 13.30, sonuncusu ise 17.30’da olacak.
 
Gidiş-dönüş seferleri
 
Konu ile ilgili Ulaşım Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Büyükşehir Belediyesi olarak, Kurban Bayramı arifesinde vatandaşlarımız için Emirsultan Mezarlığı’na ücretsiz ulaşım sağlanacaktır. Ulaşım imkanında zorluk çeken vatandaşlarımızın kabristan ziyaretlerini kolaylaştırmak amacıyla gerçekleştirilen uygulamanın, tüm vatandaşlarımız için hayırlı olmasını diliyoruz. Bu vesileyle tüm hemşerilerimizin Kurban Bayramı’nı şimdiden tebrik ediyor, mutlu bayramlar diliyoruz” ifadeleri kullanıldı.
Ürdüç
Büyükşehir’den bayram arifesinde mezarlıklara ücretsiz ulaşım
Ürdüç

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
CLOUD 4 gün önce2024-06-11 16:17:04

MEZARLIKLARDAKİ MUSLUKLAR ÇALIŞMIYOR. ONLARA DA Bİ EL ATSANIZ

0
-0
Sakarya düzce sınırında kaza: 6 yaralı
1 / 15
Murat Optik

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama

Süvari