Abdullah Taha Yıldırım Murat Tepeçınar Sami Kafadar
ETÇiM
Akyazı Aktaş Sürücü Kursu

BBP Lideri Destici, Sakarya'da partiye katılanlara rozet takacak

20-11-2023 09:44:02 - SAKARYA
BBP Lideri Destici, Sakarya'da partiye katılanlara rozet takacak

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, yeni il binasının açılışı için 23 Kasim Perşembe günü Sakarya'ya gelecek.

Özgür Adımlar
BBP Genel başkanı Destici, perşembe günü Sakarya İl Teşkilatı'nın yeni binasının açılışını yapacak. Sakarya Valiliği, Büyükşehir Belediyesi ve SATSO'yu ziyaret edecek olan Mustada Destici, teşkilatın düzenlediği partiye yeni katılan üyelerin rozet takma törenine katılarak dava ve yol arkadaşları ile bir araya gelecek.
 
Ziyarete ilişkin açıklama yapan BBP MKYK üyesi Yasin Kopal, Genel Başkan Destici'nin büyük Kurultay sonrasında Sivas'ta yapılan Filistin mitingi sonrası Sakarya'ya gelecek olmasının kendilerini ve teşkilatı çok mutlu ettiğini söyledi.
Kopal; "Sakaryamızın insanları şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu ve Genel Başkanımız Mustafa Destici beyefendiye olan sevgisini ve onlara olan gönül bağını biliyoruz. Bizler ve il yönetimi, ilçe yönetimlerimiz, Sakaryalı hemşerilerimiz ile güzelce ağırlamak için tüm hazırlıklarımızı yaptık. İnşallah bu program için partimize yeni katılacak yol arkadaşlarımız ile Sakarya'da güçlü bir teşkilat yapısıyla Sakarya halkımıza hizmet ederek onların yüreklerine hitap edeceğiz" dedi.
 
Öte yandan bu gelişmelerin yaşandığı süreçte MKYK üyesi Yasin Kopal'ın partiye hareket kazandırması ve genel merkezdeki etkisinin önemli olduğu, bu ziyaretle pekişmiş olacak. Önümüzde ki günlerde yapılacak yerel seçimlerde Sakarya'da birçok ilçede sürpriz yapacak parti BBP olacağı dilendiriliyor.
Elli4Park

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Peki kendi sahamızda neden kazanamıyoruz...
1 / 15
Murat Optik

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama

Marmara Göz