Beşkardeşler Market 14.06.2019
BALIKÇI HÜSEYİN
Kuzuluk Emlak

BAYRAKTARDAN ZEKİ TOÇOĞLUNA VEDA ZİYARETİ

22-03-2019 17:13:16 - SAKARYA
356 OKUNMA | 475 HİT
BAYRAKTARDAN ZEKİ TOÇOĞLUNA VEDA ZİYARETİ

ATSO Başkanı Z.Şinasi Bayraktar ve Yönetim Kurulu üyeleri Büyük Şehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na veda ziyaretinde bulundular.

Akyazı Aktaş Sürücü Kursu

Başkan Bayraktar, 10 yıllık süreçte şehrimizin gelişmesinde  büyük emekler harcayarak katkıda bulunan ve ayrıca Odamız ve ilçemizin Ticareti, Sanayisi ve ekonomisine destekler vererek yaşanır bir ilçe olmasındaki katkılarından dolayı kendilerine teşekkür ederiz diyen Başkan Bayraktar, Başkan Toçoğlu’na ATSO  ve Akyazı ilçesine  vermiş olduğu  hizmetlerin anısına teşekkür plaketi takdim etti.

Başkan Toçoğlu, Akyazı Ticaret ve Sanayi odası Başkanı Z.Şinasi Bayraktar ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, İlimizin her alanda gelişimi ve dönüşümü için çalışmalar gerçekleştirdik. Çalışmalarımızda ilimizin önde gelen STK’ları  ile iş birliğinde önemli adımlar attık. Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası ile birlikte ilçemizdeki Sanayi kuruluşlarımıza, üreticilerimize desteklerimizi sunduk. İnşallah bundan sonra da destekler devam ederek, bölgemizi ekonomik , ticari ve sanayi alanında kalkınmış, daha da yaşanır bir şehir olarak görürüz, dedi.

Nayo Perde
BAYRAKTARDAN ZEKİ TOÇOĞLUNA VEDA ZİYARETİ
Emren Bilisim Akyazi
BAYRAKTARDAN ZEKİ TOÇOĞLUNA VEDA ZİYARETİ
BAYRAKTARDAN ZEKİ TOÇOĞLUNA VEDA ZİYARETİ

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Toplu taşımada öncelik vatandaş memnuniyeti
1 / 15
ERC Cafe Bistro
BENİM DÜNYAM ANAOKULU

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama