Aytaç Home
10 K Grup
Batakköylü Düğün Salonu

Sapanca Gölü’ne 100 bin sazan salındı

31-08-2023 13:34:48 - KAMPANYA
Sapanca Gölü’ne 100 bin sazan salındı

"Sapanca Gölü'nün Korunması ve Sürdürülebilir Ekosistem için Hayalet Ağların Temizlenmesi ve Balıklandırma Projesi" çerçevesinde Sapanca Gölü’ne 100 b

Özgür Adımlar
Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman’ın destek verdiği "Sapanca Gölü'nün Korunması ve Sürdürülebilir Ekosistem için Hayalet Ağların Temizlenmesi ve Balıklandırma Projesi" çerçevesinde Sapanca Gölü’ne balık salındı.
 
Sapanca Gölü’nde hayalet ağları temizlenme çalışmaları devam ederken, projede göle 100 bin sazan da salındı. Eşme sahilinde düzenlenen programa Kartepe Belediye Başkan Vekili Orhan Akyüz ve Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Filiz, Kocaeli Sportif Amatör Olta Balıkçıları ve Doğal Hayatı Koruma Derneği (KAMADER) Başkanı Engin Uztürk, Tarım İl Müdürü Levent Küçük ile davetliler katıldı. Programda balıklar göle salındı.
Güven Yapı
Sapanca Gölü’ne 100 bin sazan salındı
UB Group
Sapanca Gölü’ne 100 bin sazan salındı
Sapanca Gölü’ne 100 bin sazan salındı

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Hastahane Mahalleli 9 ay önce2023-09-01 15:42:34

Bizim memlekette dereye balık atılır "sazandan başka balık yok". Ormanda kesim yapılır sonra fidan dikilir "çamdan başka ağaç yok". Niye bizde işler hep garip ilerliyor anlam veremiyorum. O gölde başka balık yetişmiyor mu? Bilen biri açıklasın koca gölde sazandan başka balık yaşamıyor mu ?

1
-1
Çerkes Sürgünü'nün 160. yılında anma etkinliği
1 / 15
BELLONA (AVN Center)

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama

Aytaş Home 4