AVN CENTER
Çarşı Pazar
Kuzuluk Emlak

Variodor kapılar Sak Orman Ürünleri'nde

07-06-2022 13:14:07 - İLANLAR
Variodor kapılar Sak Orman Ürünleri'nde

Sessiz kilit sistemi , üstün açma kapama dayanımı, kolay temizlenir yüzey özelliği, güçlü ses yalıtımı ve yangına oldukca dayanıklı.

Variodor kapılar, sağlam tasarımı ve sunduğu çeşitlilik sayesinde evlerinizde standartları yükseltiyor. Camlı ve camsız seçenekleri ile Variodor kapılar evlerinize ve ofislerinize şıklık katacak.

Ayrıcalıkları

Orijinal tasarımlarıyla tüm dekorasyon tarzlarına uygun modelleri bulabileceğiniz VarioDor Kapı Koleksiyonu, uluslararası standartlarda üretilmekte olup yangına ve sese karşı dayanımı ile ev içi konforunuzu her gün biraz daha yükseltecektir.

"Kapının İyisi"

Kapı Denince, kimi estetik kimi sağlamlık arıyor, VarioDor bir iç kapıdan beklediğiniz tüm özellikleri bir arada getiriyor. "Ne de olsa kapının iyisi VarioDor"

38 desibele kadar ses geçirmezlik sertifikası**
100.000 defa açma/kapama garantisi***
Sessiz kilit sistemi
Kolay temizlenebilir yüzey
41 dakika yangına dayanıklılık sertifikası*

Variodor kapılara Akyazı'da Sak Orman Ürünleri'nde. Uygun fiyat avantajlarını kaçırmayın.

Variodor kapılarınıza en uygun parke modellerini seçebilmek için SAK ORMAN ÜRÜNLERiNDEN faydalanabilirsiniz.

0 264 418 02 98
0 532 772 14 78
Pazarköy Caddesi. No:11 Akyazı/SAKARYA

Firma Rehberi:https://www.akyazihaber.com/akyazi-sak-orman-urunleri-1366


Dekorasyonun Vazgeçilmezi: Kapılar

Mağaralarda yaşayan ilk insanların mağara girişlerinde yaktıkları ateş, 4000 yıl önce Mısırlılar tarafından kullanılan ahşap kilit, yapıların içine girmeye ve içerideki bölümlerin ayrışmasına olanak sağlayan kapıların varlığının geçmişten bugüne her zaman önemli olduğunu göstermektedir. Kilit sistemlerinin gelişmesiyle birlikte güvenlik amacıyla kapı kullanımının yanında dekorasyonun yapı taşlarından biri olan iç kapı kullanımı da artmıştır. Türkiye’de en çok tercih edilen iç kapı çeşitleri denildiğinde ise akla ilk gelen marka, Yıldız Entegre tarafından üretilen VarioDor kapı modelleridir.

Yaşam Alanlarını Güzelleştirecek Kapı Modeli: VarioDor

Yaşam alanlarının vazgeçilmezi olan dekorasyonun temel parçalarından biri olan kapı; diğer dekorasyon unsurlarıyla uyumu, yaşam alanlarının ruhunu yansıtması ve sıcak bir yuva ortamı sağlaması için her kullanıcının dikkatle seçtiği bir üründür. VarioDor ise her kullanıcının tarzına uygun Monoblok dolu kapıolarak da adlandırılan, evlerimizin içlerindeki odaların geçişlerinde kullanılan, farklı ebatlarda geniş bir kullanım alanına sahip kapı modelidir. VarioDor kapılar birçok özelliği ile masif kapılara alternatif olarak 36 mm kalınlığında özel üretim kapılardır. Türkiye’nin en büyük monoblok MDF kapı üreticisi Yıldız Entegre tarafından üretilen VarioDor markasının camlı kapı modelleri, camsız kapı modelleri, fugalı kapı modelleri ve fugasız kapı modelleri olarak 4 farklı yapıda kapı çeşidi bulunmaktadır.


VarioDor Kapıların Özellikleri Nelerdir?

Kapı çeşitleri içerisinde en çok kullanılan Variodor; ses izolasyonu konusunda sağladığı yalıtım özelliği, darbe ve çizilmelere karşı yüksek dayanımı, kir tutmaması ve kolay temizlenebilir oluşu, ev kimyasallarına ve aşınmaya karşı dayanımı ile ön plana çıkmaktadır. VarioDor kapı çeşitlerinin 41 dakika yangına dayanıklı olması, 38 desibel ses geçirmezlik özelliği, sessiz kilit özelliği, 100.000 defa açma kapama sertifikası gibi özellikleri tüm yaşam alanlarında kapı tasarım ve dekorasyon için tercih sebebidir.

Variodor kapılar Sak Orman Ürünleri'nde
Variodor kapılar Sak Orman Ürünleri'nde
Variodor kapılar Sak Orman Ürünleri'nde
Variodor kapılar Sak Orman Ürünleri'nde
Variodor kapılar Sak Orman Ürünleri'nde
Variodor kapılar Sak Orman Ürünleri'nde
Variodor kapılar Sak Orman Ürünleri'nde

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Efecan Tanzim Satış'a Yaz Geldi
1 / 15
İkizler Tarım Fındık Alım Satımına başladı
Akyazı Emlak

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama

Yasin Emlak