Çarşı Pazar
Akyazı Belediyesi Banner
Akyazı Emlak

Gelecek Seçimler İçin Değil Gelecek Nesiller İçin

05-02-2019 15:54:48 - İLANLAR
1039 OKUNMA | 1696 HİT
Gelecek Seçimler İçin Değil Gelecek Nesiller İçin

31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerde Akyazı Alaağaç Mahallesi Muhtarlığı için adaylığını açıkladı.

Akyazı Alaağaç mahallesinin tanınmış esnaflarından Zirve Yapı Dış Cephe İzolasyon, İnşaat , Nalbur ve Hırdavat firmasının sahibi ve uzun yıllar tavuk üretim çiftliği işletmeciliği yapan evli ve ÜÇ çocuk babası Zafer Karacan "Gelecek Seçimler İçin Değil Gelecek Nesiller İçin." sloganı ile Alaağaç mahallesi muhtarlığına aday olduğunu açıkladı.
 
 
Zafer Karacan " Ben ve ekibim daha merhametli, daha adaletli, kul hakkını bilen ve riayet eden bir yönetim anlayışı ile yola çıktık.  Mahallemizin büyüklerinin desteğini de arkamıza alarak bu göreve talip olduk. Fikir ve düşüncelerimizle Alaağaç Mahallemizin insanlarını hak ettiği seviyeye ulaştırmak ve gelecek seçimler için değil gelecek nesiller için mahallemizin yönetimine talibiz. Bu yolda gayret gösteren herkese başarılar diliyorum" dedi.
 
ALAAĞAÇ MAHALLE MUHTAR ADAYI
ZAFER KARACAN
 
AZALAR:
 
1- Murat YILDIRIM
2- Ali SAYILI
3- Emre DOĞAN
4- Ahmet ÇINAR
5- Mustafa YILMAZ
6- Selim DEMİR
7- Ahmet YILMAZ
8- Hasan DAĞ
Gelecek Seçimler İçin Değil Gelecek Nesiller İçin

YORUM YAZ

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.Üye değilseniz üye olmak için tıklayınız.Giriş yapmak için tıklayınız
AK PARTi iLÇE TEŞKiLATI YUNUS TEVERi ZiYARET ETTi
1 / 15
10 K GRUP
SRC Kursu Akyazı

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama