Beşkardeşler online alışveriş
BALIKÇI HÜSEYİN
Whatsapp iletişim
Hacıoğulları Pide Kebap Lahmacun 2

TOBB Hüsamettin Bayraktar Ortaokulu tamamlandı

20-05-2020 22:58:56 - AKYAZI
1560 OKUNMA | 2330 HİT
TOBB Hüsamettin Bayraktar Ortaokulu tamamlandı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından yaptırılan TOBB Hüsamettin Bayraktar Ortaokulu tamamlandı.

AKYAZI PANJUR
Akyazı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şener Bayraktar, yapımı tamamlanan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Hüsamettin Bayraktar Ortaokulunda incelemelerde bulundu.
 
Bayraktar yaptığı açıklamada, 6 bin metrekare alan üzerine, 3 bin 850 metrekare kapalı alana sahip 2 kattan oluşan okul binasında, sınıfların haricinde özellikle engelli çocuklarımız için asansör, fen Laboratuarı, görsel sanat atölyesi, kütüphane, müzik odası, beden eğitimi, toplantı ve kongre salonu, öğretmenler ile müdür ve müdür ardımcıları odalarının yapımının tamamlandığını kaydetti. 
 
Okulda geçici kabul işlemine geçildiğini ifade eden Bayraktar; "1 Haziran 2020 tarihinde Milli Eğitim Müdürlüğü’ne devri gerçekleşecek. İlçemize  kaliteli ve  modern bir ortaokulun tamamlanmasında emeği geçen ve eğitime yapılan her yatırımın önemini vurgulayan, eğitime yapılan yatırımdan hiçbir zaman zarar edilmeyeceğini ifade eden Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’na ve TOBB Yönetim Kurulu Üyelerine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz." dedi. 
Pizza Park
TOBB Hüsamettin Bayraktar Ortaokulu tamamlandı
Elli4Park
TOBB Hüsamettin Bayraktar Ortaokulu tamamlandı
TOBB Hüsamettin Bayraktar Ortaokulu tamamlandı

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Şenol Çakmak 1 hafta önce2020-05-22 01:13:58

Husamettin bayraktarin adliyenin ordaki imam hatip lisesinin yapiminda büyük emegi oldugunu yagmurda islanmasin diye bir kamyona yakin cimentoyu sirtinda tasidigini yanindaki kisiden di lemistim. Allah rahmet eylesin.

1
-0
Kamil Tan 1 hafta önce2020-05-21 02:46:38

Ben böyle bir okul yapıldığını yeni öğrendim. Sebep olanlardan Allah razı olsun. Rahmetli Hüsamettin amca herkese nasip olmayan meziyetleri sahip biriydi. Akyazı ya çok büyük hizmetleri oldu. Verem savaş dispanseri, disko ninalari, tarım kredi kooperatifleri gibi. Allah rahmet eylesin. Kamil Tan

5
-0
İsmail berberoğlu 1 hafta önce2020-05-21 02:33:57

İlçemize Kazandırılan bu büyük hizmette emeği geçen çok Değerli TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’na ve Bayraktar Ailesine sonsuz şükranlarımı sunuyor Rahmetli Hüsamettin Bayraktar amcamıza’da Allahtan Rahmet Diliyorum ...

4
-0
İşte Akyazı Sağlık Kampüsü'nün görseli
1 / 15
Servet Usta Akyazı
BENİM DÜNYAM ANAOKULU

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama