Beşkardeşler Multi1
ETÇiM
Foto Ferit Stüdyo

Taşburun cinayetinin faili Böyle kaçmış

11-09-2018 14:35:42 - AKYAZI
9498 OKUNMA | 17663 HİT
Taşburun cinayetinin faili  Böyle kaçmış

Akyazı Taşburun’da bir kişinin yaşamını yitirdiği, bir kişinin de yaralandığı market saldırısının faillerinden E.F'nin nasıl yakalandığı ortaya çıktı.

Akyazu Nuh Halı Yıkama
Taşburun Mahallesi'nde 29 Ağustos'ta markete silahlı saldırı düzenleyip işyeri sahibi Yunus Bilgin'i öldüren, Mustafa F'yi de ağır yaralayan katil zanlıları E.F. ve İ.F., tutuklanarak cezaevine gönderildi. 
İHA, katil zanlılarından E.F'nin nasıl yakalandığına ilişkin ayrıntılara ulaştı. 
 
Edinilen bilgilere göre, cinayetle sonuçlanan saldırının ardından katil zanlısı E.F., Bolu'ya kaçtı. Kısa sürede yer değiştiren E.F., Mudurnu'ya geçti.
 
Bu arada saldırıyla ilgili çalışma yapan İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğü, olaya iştirak eden ve saldırganlara yardım ve yataklık eden B.Ş., S.B. ve S.B. 2 Eylül'de yakalandı. Bu şüphelilerden B.Ş. ve S.B. tutuklandı.
 
Çalışmalarını yoğunlaştıran güvenlik güçleri, E.F'nin Bolu'da ve Mudurnu'da kaldığı yerlerin adresini belirledi. Bolu il merkezi ve Mudurnu'da katil zanlılarına yardım ve yataklık eden H.Y., M.T. ve H.K. 7 Eylül'de yakalandı. H.Y. ve M.T. tutuklandı. H.K. adli kontrolle serbest bırakıldı. 
 
TARAKLI'DAN DÜZCE'YE KAÇTI
 
Kendisine yardım eden şahısların tutuklanması üzerine saklandığı evi terk eden E.F., Bolu'dan Taraklı ilçesine geldi. Burada A.A., E. A. ve F.D., katil zanlısını. Katil zanlısının adım adım izini süren jandarma, E.F'yi Düzce'ye götüren üç kişiyi yakaladı. Gözaltına alınan şüpheliler, sorgularında katil zanlısını götürdükleri yeri söyledi. 
 
ÇANAKKALE'YE GİDİYORDU
 
Bu arada katil zanlısı E.F., Düzce'den Çanakkale'ye gitmek için otobüse bindi. 
 
Bunun üzerine Çanakkale Biga İlçe Jandarma Komutanlığı ile irtibata geçildi. Jandarmanın yerini öğrendiğinden haberi olmadan kaçışını sürdüren E.F., Biga'da yolu kesen jandarma tarafından yakalandı. 
Öte yandan katil zanlısı E.F'ye taraklı ve Düzce'de yardım eden zanlılardan A.A., E. A. tutuklandı.
 
İHA
İlhan Halı Yıkama Akyazı
Taşburun cinayetinin faili  Böyle kaçmış
Güven Yapı
Taşburun cinayetinin faili  Böyle kaçmış
Taşburun cinayetinin faili  Böyle kaçmış
Taşburun cinayetinin faili  Böyle kaçmış

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Akyazı Stadyumu ve Atatürk Spor Salonu bakıma alındı
1 / 15
Elli4Park
BENİM DÜNYAM ANAOKULU

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama