Yaya Geçidi
Aydın Metal
AKYAZI BELEDİYESİ whatshapp
Akyazı Emlak

Süpermarketin etiket Sorunu

11-01-2019 11:38:37 - AKYAZI
3134 OKUNMA | 5054 HİT
Süpermarketin etiket Sorunu

Akyazı'da bir süpermarkette reyonda kilogram fiyatı 47.90 TL olan sucuğun kasada 64.90 TL'den satılması tüketicinin tepkisine neden oldu.

Akyazı Aktaş Sürücü Kursu
İlçedeki bir süpermarketten alış veriş yapan Nuri Kuru, reyonda kilogram fiyatı 47.90 TL olan sucuk aldı. Kuru, kasaya gelip ücreti ödeyip fişi aldığında sucuğun kilogram fiyatının kasada 64.90 TL olduğunu fark etti.
 
Kuru, Akyazı Haber'e yaptığı açıklamada, market görevlisine reyondaki fiyat ile kasada ki fiyatın neden farklı olduğun sorduğunu belirterek; "Bana 'hata olmuştur' dedi. Bir kaç gün sonra aynı markette kontrol ettiğimde reyonda aynı fiyat yine duruyordu. Tüketici yasasına göre reyondaki fiyat neyse kasadaki fiyat odur. Bu konuda herkes hakkını aramalı. Yetkililer denetimlerini yapmalı" diyerek tepkisini dile getirdi.
 
MAĞAZA YÖNETİMİZNDEN AKYAZI HABER'E AÇIKLAMA GELDİ 
 
Mağaza yönetimi ; tezgahın üzerinde aynı marka iki farklı sucuk çeşedi bulunduğunu birinin diğerinden pahalı olduğu için kasada farklı fiyat göründüğü açıklamasında bulundu. 
 
 
Nuri Kuru
Emren Bilisim Akyazi
Süpermarketin etiket Sorunu
Emren Bilisim Akyazi
Süpermarketin etiket Sorunu

YORUM YAZ

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.Üye değilseniz üye olmak için tıklayınız.Giriş yapmak için tıklayınız
Akyazılı oyuncuların oynadığı Çiçero filminin galası yapıldı
1 / 15
ÇAĞRI OTOMOTİV
Kuzuluk Tabiatpark

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama