Beşkardeşler online alışveriş
Aydın Metal
Akyazı Aktaş Sürücü Kursu

SOSYAL GÜVENLİK HAFTASI KUTLAMASI

17-05-2019 13:02:39 - AKYAZI
681 OKUNMA | 828 HİT
SOSYAL GÜVENLİK HAFTASI  KUTLAMASI

Müdür Albayrak Sosyal Güvenlik Haftası nedeniyle SGK ya vermiş olduğu katkılardan dolayı İl Müdürlüğünün hazırladığı plaketi Başkan Bayraktar’a Verdi

Özgür Adımlar
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Akyazı Müdürü Selim Albayrak  ve Akyazı SGK Personelleri Burhan Doğancan ve Emel Yılmaz ile birlikte  'Sosyal Güvenlik Haftası' nedeniyle, Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası  (ATSO) ziyaret etti.
 
ATSO  Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi Bayraktar bir araya gelen SGK İlçe Müdürü Albayrak  'Sosyal Güvenlik Haftası' etkinlikleri kapsamında Akyazı’da  sürdürdükleri çalışmalar hakkında bilgiler verdi. 
 
Sosyal Güvenlik Haftası kapsamında ilçede bulunan çeşitli kurum ve kuruluşlara ziyaretler gerçekleştirdiklerini kaydeden Albayrak, "SGK'nın kuruluşunun kabul edildiği 16 Mayıs tarihini içine alan hafta ülkemizde her yıl 'Sosyal Güvenlik Haftası' olarak kutlanmakta. Bu hafta içerisinde paydaş kurumlarımızı ziyaret ederek, toplumumuzun her kesimini doğrudan ilgilendiren sosyal güvenliğin önemi ve vatandaşlarımızın hak ve yükümlülükleri konusunda bilgilendirme çalışmaları gerçekleştiriyoruz" dedi.
 
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi Bayraktar  ise Sosyal Güvenlik Haftasını kutlayarak, SGK İlçe  Müdürü Albayrak'ın şahsında tüm kurum çalışanlarına başarı dileklerinde bulundu.
Başkan Bayraktar , SGK tarafından kamuoyunda sosyal güvence bilincinin artırılmasına yönelik çalışmalar ve istihdam teşvikleri konusunda bilgilendirmeler yapılmasını son derece yararlı bulduklarını sözlerine ekledi.
SGL il müdürlüğü tarafından 
Güven Yapı
SOSYAL GÜVENLİK HAFTASI  KUTLAMASI
Ekip İnşaat & Hafriyat
SOSYAL GÜVENLİK HAFTASI  KUTLAMASI

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
İkinci dalga uyarısı
1 / 15
KARAKTEM HALI YIKAMA AKYAZI
Kök İş

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama