Beşkardeşler Market 14.06.2019
Çarşı Pazar
Akyazı Emlak

PTT internetten 8 çeşit sebze satışına başladı

15-02-2019 11:03:20 - AKYAZI
1249 OKUNMA | 1739 HİT
PTT internetten 8 çeşit sebze satışına başladı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhanın açıklamalarının ardından PTTAŞ güvencesiyle vatandaşlara internet üzerinden 8 çeşit sebze teminine başlandı

Selman Bisiklet
PTT AŞ'den yapılan açıklamada, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan'ın "Tanzim satışları, Türkiye'nin milli pazar yeri platformu 'www.epttavm.com'da başlatıyoruz" sözlerinin ardından vatandaşlara internetten ürün teminine imkan sağlandığı belirtildi.
 
Açıklamada, proje kapsamında, tarım ürünlerinin vatandaşa ulaşması sürecinde yaşanan aracı hizmeti ücretlerinin ortadan kaldırılmasının amaçlandığına işaret edilerek, enflasyonla topyekun mücadelede vatandaşlara ekonomik fayda sağlamak için bu uygulamanın hayata geçirildiği vurgulandı.
 
PTT'nin internet adresinde yer alan meyve ve sebzelerin tanzim fiyatlarıyla satılacağına dikkat çekilen açıklamada, ürünlerin PTT Kargo ve Lojistik aracılığıyla vatandaşlara ulaştırılacağı kaydedildi.
 
Açıklamada, ilk etapta salatalık, sivri biber, patlıcan, soğan, patates, domates, kırmızı biber ve çarliston biberin yer aldığı 8 çeşit sebzenin satışa sunulduğu aktarılarak, satışların Ankara'nın ardından İstanbul ve diğer illere yaygınlaştırılacağının altı çizildi.
 
Satışlarda, tanzim satış yerlerinde olduğu gibi 3 kilogram sınırının bulunduğu anımsatılan açıklamada, siparişlerin ertesi günü adrese teslim edileceği duyuruldu.
 
Kaynak: AA
Emren Bilisim Akyazi

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
SGM ler ve Macera Parkta yaz kursu heyecanı başlıyor
1 / 15
Elli4Park
BENİM DÜNYAM ANAOKULU

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama