Akyazı Söve
Akyazı Belediyesi Banner
Hacıoğulları Pide Kebap Lahmacun

Musa Gödek 56 Gündür Aranıyor

12-03-2018 13:28:37 - AKYAZI
5341 OKUNMA | 9322 HİT
Musa Gödek 56 Gündür Aranıyor

Acılı baba 56 gündür haber alamadığı oğlunun yolunu gözlüyor

Akyazı Aktaş Sürücü Kursu
Kocaeli’nin Kandıra ilçesinde aracını terk ederek kaybolan Akyazılı Musa Gödek’e ailesinin ulaşma çabaları sürerken, acılı baba Güngör Gödek 56 gündür haber alamadığı oğlunun yolunu gözlüyor. 
 
Edinilen bilgilere göre, 36 yaşındaki Musa Gödek isimli bir kişi 14 Ocak 2018 tarihinde Kandıra ilçesi Pembe Kayalıklar mevkiinde arabasını bırakarak sırra kadem bastı. Oğullarından haber alamayan acılı aile ekiplerle birlikte Pembe Kayalıklar açıklarında Güngör Gödek’i aradı ama bir sonuç alamamıştı. 
 
Akyazı ilçesinde ikamet eden acılı baba Güngör Gödek oğlundan 56 gündür haber alamıyor. Güngör Gödek oğlunun hayatta olma ihtimalini düşünerek "geri dön" çağrısında bulundu. 
 
Baba Gödek oğluna çağrıda bulunarak, "Oğlum beni bu ızdıraptan kurtar. Tek kelimeni duyayım, sesini duyayım bana yeter. Her türlü arkandayım senin. Senden başka bu dünyada kimse gözüm görmez. Senden başka kimseyi düşünmüyorum. Her türlü peşindeyim. Lütfen bana ulaş seni çok özledim” dedi.
beyzade kebap
Musa Gödek 56 Gündür Aranıyor
beyzade kebap
Musa Gödek 56 Gündür Aranıyor
Musa Gödek 56 Gündür Aranıyor

YORUM YAZ

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.Üye değilseniz üye olmak için tıklayınız.Giriş yapmak için tıklayınız
Akyazı'da Bonzai Ele Geçirildi
1 / 15
METEX HALI YIKAMA
Kebapçı Müdür

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama