Balıkçı Hüseyin Taze Balık
Akyazı Söve
BLD BİLGİ VE KÜLTÜR
BLD BİLGİ VE KÜLTÜR
Kuzuluk Emlak

Musa Gödek 56 Gündür Aranıyor

12-03-2018 13:28:37 - AKYAZI
5450 OKUNMA | 9439 HİT
Musa Gödek 56 Gündür Aranıyor

Acılı baba 56 gündür haber alamadığı oğlunun yolunu gözlüyor

Akyazı Aktaş Sürücü Kursu
Kocaeli’nin Kandıra ilçesinde aracını terk ederek kaybolan Akyazılı Musa Gödek’e ailesinin ulaşma çabaları sürerken, acılı baba Güngör Gödek 56 gündür haber alamadığı oğlunun yolunu gözlüyor. 
 
Edinilen bilgilere göre, 36 yaşındaki Musa Gödek isimli bir kişi 14 Ocak 2018 tarihinde Kandıra ilçesi Pembe Kayalıklar mevkiinde arabasını bırakarak sırra kadem bastı. Oğullarından haber alamayan acılı aile ekiplerle birlikte Pembe Kayalıklar açıklarında Güngör Gödek’i aradı ama bir sonuç alamamıştı. 
 
Akyazı ilçesinde ikamet eden acılı baba Güngör Gödek oğlundan 56 gündür haber alamıyor. Güngör Gödek oğlunun hayatta olma ihtimalini düşünerek "geri dön" çağrısında bulundu. 
 
Baba Gödek oğluna çağrıda bulunarak, "Oğlum beni bu ızdıraptan kurtar. Tek kelimeni duyayım, sesini duyayım bana yeter. Her türlü arkandayım senin. Senden başka bu dünyada kimse gözüm görmez. Senden başka kimseyi düşünmüyorum. Her türlü peşindeyim. Lütfen bana ulaş seni çok özledim” dedi.
İlhan Halı Yıkama Akyazı
Musa Gödek 56 Gündür Aranıyor
İlhan Halı Yıkama Akyazı
Musa Gödek 56 Gündür Aranıyor
Musa Gödek 56 Gündür Aranıyor

YORUM YAZ

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.Üye değilseniz üye olmak için tıklayınız.Giriş yapmak için tıklayınız
İhya Turizmin Umre Programı Hazır
1 / 15
10 K GRUP
Akyazı Panjur

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama