Ak parti Yeni
BALIKÇI HÜSEYİN
AKYAZI BELEDİYESİ whatshapp
Kuzuluk Emlak

MUHTARLAR DERNEĞİ'NDEN BORSA’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

16-04-2018 16:02:10 - AKYAZI
735 OKUNMA | 956 HİT
MUHTARLAR DERNEĞİ'NDEN BORSA’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Akyazı Muhtarlar Derneği, Akyazı Ticaret Borsası Başkanı Şener Bayraktar'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

Akyazı Aktaş Sürücü Kursu

Akyazı Muhtarlar Derneği başkanı Bekir Durmuş ve Akyazı Mahalle Muhtarlarından oluşan heyet Akyazı Ticaret Borsası Başkanı Ali Şener BAYRAKTAR’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

02 Nisan 2018 tarihinde yapılan Akyazı Ticaret Borsası Meclis seçimleri ve daha sonra 08 Nisan 2018 tarihinde yapılan Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Yönetim Kurulu üyeliği seçimleri sonucunda Akyazı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilen Ali Şener BAYRAKTAR’ı Muhtarlar Derneği Başkanı Bekir Durmuş ve beraberindeki muhtarlar makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette konuşan Muhtarlar Derneği Başkanı Bekir Durmuş, İlçemize ve İlçemizde yaşayan insanlarımıza hepimizin bildiği önemli katkıları olan Ticaret Borsamıza ve onun değerli başkanı Sayın Ali Şener BAYRAKTAR’a, muhtar arkadaşlarımla birlikte makamında ziyaret ederek yeni dönemde başarılar dilemek ve hayırlı olsun dileklerimizi iletmek üzere bu ziyareti gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Durmuş, başarılı hizmetelerin bundan sonra da devamını diliyoruz, ziyarette bizlere  gösterilen ev sahipilihinede teşekkür ediyoruz diyerek sözlerini tamamladı.

Bekir Durmuş’dan sonra söz alan Akyazı Ticaret Borsası Başkanı Ali Şener BAYRAKTAR, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, yaptıkları görevin asıl amacının insana hizmet etmek olduğunu, Borsa üyesi ticaret erbabının mesleki faaliyetleri ile ilgili yaptığımız hizmetlerin yanı sıra,  İlçemizdeki insanlara yönelik ve eğitim çağındaki çoçuklara yönelik hizmetlerimizide yerine getirmeye çalışıyoruz. Muhtarlarımızla bugüne kadar işbirliği içerisinde olduk, bundan sonrada aynı işbirliğini devam ettireceğiz, muhtarlarımızda bizlerde insana hizmet etmek gibi manevi değeri yüksek ancak sorumluluğu olan görevler üstlenmiş bulunmaktayız. Allah (c.c) bu görevlerde hepimizi başarılı kılsın diyerek sözlerini tamamladı.

Güven Yapı
MUHTARLAR DERNEĞİ'NDEN BORSA’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Emren Bilisim Akyazi
MUHTARLAR DERNEĞİ'NDEN BORSA’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
MUHTARLAR DERNEĞİ'NDEN BORSA’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

YORUM YAZ

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.Üye değilseniz üye olmak için tıklayınız.Giriş yapmak için tıklayınız
Cumhur İttifakı Adayları Yeni Camide kahvehane ziyareti yaptılar
1 / 15
10 K GRUP
BENİM DÜNYAM ANAOKULU

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama