Beşkardeşler online alışveriş
Çarşı Pazar
Whatsapp iletişim
Kuzuluk Emlak

Mesut Ekremden Ramazan ayı mesajı

24-04-2020 17:39:46 - AKYAZI
703 OKUNMA | 1185 HİT
Mesut Ekremden Ramazan ayı mesajı

AK Parti Akyazı İlçe Başkanımız Mesut EKREM'in Ramazan Ayı mesajı ;

Özgür Adımlar
“Hep birlikte 12 ayın sultanı, rahmet, mağfiret ve azaptan kurtuluş ayı Ramazan-ı Şerifi karşılamanın huzuru ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu ay; kötülüklerden uzaklaşıp, iyiliğin erdemini fark etmenin; yardımlaşma ve kardeşlik duygularını çoğaltmanın kılavuzudur; ‘sınanma ve arınma’  ayıdır. Cenab-ı Allah, bize bir yandan, zorluklarla ve ölümcül bir illetle baş etme gücünü verirken, sağ salim kavuşturduğu bu mübarek Ramazan ayı vesilesi ile de ‘af, arınma ve tazelenme’ fırsatını nasip etmiştir. Ne mutlu ki; Türk Milleti olarak dini ve milli duygularımızı aynı günlerde yaşama ve birbirimize kenetlenerek iyiliği çoğaltma fırsatına nail oluyoruz.’’ dedi.
 
Devletimiz Ramazan ayında da vatandaşın yanında..
 
‘’Hiç kimsenin şüphesi olmasın ki; devletimiz Ramazan ayında da ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanında ve sofralarında olacaktır.’’ diye sözlerine devam eden Başkan Ekrem, ‘’İnşallah; salgın hastalıkla mücadelemiz nedeniyle aile büyüklerimizle, eşimiz dostumuzla oturamadığımız iftar sofralarını, bir dahaki Ramazan ayında çok daha büyük kalabalıklarla, bereketle hep birlikte kuracağız. Ve inşallah; koronavirüsle savaşımızda muzaffer olacak, Ramazan Bayramı’nda iki bayramı birden kutlayacağız’’ dedi.
Emren Bilisim Akyazi

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
akyazılı 1 ay önce2020-04-26 16:21:01

Öncelikle sizin devlete ve kanunlarına saygı duymanız gerekmez mi? Marketiniz açılış ve kapanış saatlerine uymuyor. Kendinize çıkar sağlamak için oraya geldiyseniz lütfen bırakın.Bırakın ki devlete laf gelmesin.

0
-0
İşte Akyazı Sağlık Kampüsü'nün görseli
1 / 15
Servet Usta Akyazı
Kök İş

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama