Marmara Göz
Aydın Metal
Foto Ferit Stüdyo

Mesut Ekrem'den 15 Temmuz Mesajı

14-07-2022 15:30:41 - AKYAZI
Mesut Ekrem'den 15 Temmuz Mesajı

Hardal Burger Akyazı
AK Parti Akyazı İlçe Başkanı Mesut Ekrem,15 Temmuz hain darbe girişiminin 6. Yıldönümü ve "Demokrasi ve Milli Birlik Günü" nedeniyle bir mesaj yayımladı.
 
15 Temmuz gecesinin Türk Milletinin canı pahasına tüm dünyaya verdiği bir demokrasi dersi  olarak tarihe geçtiğini vurgulayan Başkan Ekrem , milli şuur ve birliğin dimdik ayakta olduğu yerde ne içerden ne de dışarıdan hiçbir düşmanın hain emellerine ulaşamayacağını belirtti.
 
 Mesut Ekrem mesajının devamında şu ifadelere yer verdi:"
 
Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü liderliği ve kararlı çağrısıyla; meydanlara çıkarak topyekün bir istiklal mücadelesi başlatan milletimiz, üstün cesareti, yüce feraseti ve kahramanlığıyla hain darbe girişimini püskürterek demokrasi tarihimizde eşine zor rastlanır bir direnişe imza atmıştır.
 
6 yıl önce 15 Temmuz gecesinde yaşananlar, tarihimizin sayfalarında, milletimizin vatanı ve devletinin bölünmez bütünlüğü için neleri göze alabileceğini, demokrasimize ve geleceğimize sahip çıkışını yazan 'bir kahramanlık destanı' olarak yerini almıştır. Milletimiz, yıllarca hak ve menfaatlerine gözünü diken, bununla kalmayıp vatanımızın ve devletimizin istikbaline kastederek haince bir darbeye kalkışan FETÖ'ye canı pahasına dersini vermiştir.
 
Milletimizin dik duruşu ve devletimize bağlı kahraman kolluk güçlerimiz sayesinde bir gecede bastırılan bu darbe teşebbüsünün sonucunda, çoğunluğu sivil vatandaşımız olmak üzere 252 vatandaşımız şehit olmuş ve 2 binin üzerinde vatandaşımız ise yaralanmıştır.
 
Kurulduğu günden itibaren daima büyüyen gelişen ve dünyanın önde gelen devletleri arasındaki müstesna yerini alan ülkemiz, 2023 hedeflerine doğru emin ve kararlı adımlarla yürümektedir. Bizi hedeflerimizden alıkoymak, milli birlik ve beraberliğimizi yıkmak, demokrasimizi yok etmek isteyen şer odakları her zaman olacaktır. Ancak şanlı tarihi kahramanlık destanlarıyla dolu olan Aziz Türk Milleti, ülkemizin güvenliğine, birlik ve beraberliğine, milli iradesine 
yönetilen her türlü girişime dün olduğu gibi, bugün ve yarın da asla izin vermeyecektir.
 
Milletimiz terörde, darbede, işgal durumunda her zaman birlik ve beraberlik içinde olmuştur, olmaya da devam edecektir.
Birlik ve beraberliğimizin sonsuza kadar daim olması dileğiyle, 15 Temmuz gecesi devletimizin bekası için “Ya İstiklal, Ya Ölüm” diyerek şehadet şerbetini tadan aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize sağlık ve afiyet diliyorum"
Güven Yapı
Mesut Ekrem'den 15 Temmuz Mesajı
Elli4Park

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Misafir 54 3 ay önce2022-07-14 22:52:31

Önce ak partinin içindeki fetocu bukalemun tipleri atın sonra eski bakan millet vekilleri 'ni normal vatandaşın zaten işi olmazdı o kansizlarla bırakın bu milletin ve cumhurbaşkanın yakasını emin olun herşey daha güzel olacak maalesef sadece torpil torpil eski başkada bir iş yapmıyorsunuz kusura bakmayın

0
-0
Vatandaş Kemal 3 ay önce2022-07-14 21:28:23

Partiniz içindeki bakanlık düzeyinde görev yapan kişileri temizleyin önce. Bıdı Bıdı Bıdı başka bir şey yok. Haaa bu sözüm Y-CHP ve İyi Parti içinde geçerlidir. İsterseniz isim de verebilirim.

0
-0
fakir 3 ay önce2022-07-14 18:24:06

bu ekonomik krizde 15 temmuz ilaç gibi geldi. dolar bugün yine rekor kırıyor.

2
-0
Akyazı'da hafızlığı tamamlayan 39 öğrenci için icazet programı
1 / 15
Lonca Doğalgaz
Akyazı Emlak

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama

Çarşı Pazar