Beşkardeşler Acelle Alışveriş
Çarşı Pazar
Foto Ferit Stüdyo

Karaman Millet Bahçesi gün sayıyor

05-07-2020 15:56:17 - AKYAZI
738 OKUNMA | 1086 HİT
Karaman Millet Bahçesi gün sayıyor

Özgür Adımlar
Büyükşehir Belediyesi tarafından Karaman’da inşa edilen yeni yaşam alanı için geri sayım başladı. Kafeteryası, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, oturma ve piknik alanları, yürüyüş ve koşu parkuru ile bölgeye kazandırılacak proje açılış için gün sayıyor.
 
Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Karaman’da inşa çalışmaları devam eden Millet Bahçesi’nde sona gelindi. 19 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçirilen ve bölgenin yeni buluşma noktası olacak projenin kısa süre içerisinde tamamlanarak hizmete sunulacağı ifade edilirken, bölgenin sosyal yaşantısına yeni bir alternatif sunulacağı dile getirildi.
 
Sona geldi
 
Karaman Millet Bahçesi’nde gelinen son noktaya ilişkin Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı’ndan şu açıklama yapıldı: “Karaman mahallemizde adeta bir seyir terası özelliği taşıyacak Millet Bahçesi’nde sona geldik. Projemiz kafeteryası, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, yürüyüş ve koşu parkuru, ahşap ve piknik üniteleri ile 64 araçlık otoparkı ile bölgenin yeni buluşma noktası olacak. Kısa süre içerisinde tamamlayıp vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Hayırlı olsun” denildi.
 
Güven Yapı
Karaman Millet Bahçesi gün sayıyor
Emren Bilisim Akyazi

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
kubilay samet demir 1 ay önce2020-07-06 05:56:18

park tmm da hala seyh edebali cami yapilacak . orda o kac sene oldu park 3 gunde tmm 3 senedr cami yaplcak ne ne 3 u

0
-0
O saatler arasında yolculuk yapmaları yasaklandı
1 / 15
İSTANBUL OUTLET
SİNAN USTA

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama