BALIKÇI HÜSEYİN
AKYAZI BELEDİYESİ whatshapp
Hacıoğulları Pide Kebap Lahmacun

İyi Parti Akyazı İlçe Kongresi Yapıldı

10-02-2018 15:39:33 - AKYAZI
4857 OKUNMA | 8133 HİT
İyi Parti Akyazı İlçe Kongresi Yapıldı

İyi Parti Akyazı İlçe Teşkilatı Başkanlığı 1.Olağan Kongresi parti binasında gerçekleşti.

Akyazu Nuh Halı Yıkama

İyi Parti Akyazı İlçe Teşkilatı tek adayla kongreye gitti.. Kongre saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı.

Tek aday olan ve tüm delegelerin oyunu alan İyi Parti Akyazı İlçe Başkanı Servet Top, ilçe başkanlığına seçildi. Daha sonra İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in mesajı okundu.

Kongrenin divan başkanlığını yapan Sakarya İyi Parti Yönetim kurulu üyesi emekli astsubay Mecdi Cengiz “Çok zor bir görev yapıyoruz. Elimizde bizim müteahhitlerden gelen avantalardan gelen bir para yok. Burayı kuran arkadaşlarımız hepsi alın teriyle ailelerin nafakasından keserek burayı oluşturdu. Bu durum Türkiye’nin her yerinde Van’dan Balıkesir’e kadar her yerde böyle.

HİÇBİR DÖNEMDE DİNİN SİYASETE BU KADAR ALET EDİLDİĞİNİ GÖRMEDİM

Bu mücadele maddi manevi herkes işinden gücünden fedekarlık yaparak üstelik mevcut siyasi iktidarın adeta düşman gibi gördüğü farklı siyasi anlayışlara karşı böyle acımasız bir şekilde saldırdığı her türlü konuda insanları sindirmeye yönelik politika yaptığı dönemde ortaya çıktığı cesaretli insanlar var. İşimiz çok zor. Bugün Ak Partinin devletin bütün gücünü kullanmasının yanı sıra bütün medya ellerinde. Olağanüstü bir güçle ve insanları sindirerek yıllardır bu işin içerisindeyiz. Hiçbir dönemde dinin siyasete bu kadar alet edildiğini görmedim. Zaman zaman Sayın Cumhurbaşkanımız Ankara’da muhtarla toplantı yapıyor. Hiçbir muhtar o toplantılarda kalkıp tek bir cümle konuştuğunu görüyor muyuz. Görmüyoruz çünkü oraya insanlar beyin yıkama için götürülüyor. Onlara baskı yapılıyor. Psikolojik baskı yapılıyor. Diğer taraftan yıllardan beri din adamlarına büyük bir saygı vardı. 250 bin kişiye yaklaşan diyanet ordusu bunların kontrolünde onlarda acımasız bir şekilde korkutarak, sindirerek onları da parti militanı olarak kullanıyorlar. Böyle bir şey ne vidana sığar ne siyaset ahlakına sığır ne demokratik anlayışa sığar. Bütün bunlar karşısında öyle bir dev güçle mücadele ediyoruz ki buna uygun çalışmamız lazım.

HERKESİN DESTEĞİNİ HERKESİ YANIMDA GÖRMEK İSTİYORUM

Öncelikle katılım gösteren tüm delegelere teşekkür eden ilçe başkanı Servet Top “ Biz bu işi üstendiysek, kırılma, darılma olmadan çalışmalıyız. Böyle bir lüksümüz yok. İyi Parti bayrağını seven, ülkesi için endişe duyan herkesin toplanma çatısı olmuştur. Sen oradan geldin ben buradan geldim, ayrıştırma olmayacak. İçimizde muhalefet olsun istemiyorum. Büyüklerimden destek istiyorum. Bundan sora yönetimdeki arkadaşlarımla birlikte sahadayız. Herkesin desteğini herkesi yanımda görmek istiyorum. “ dedi.

Başkan: Servet Top

Asil Üyeler

Ayşe Aşar, Nermin Gül, Hatice Durmuş, İlknur Güner, Oya Kurt, Dilek Bayram, Kerem Durmuş, Adem Güner, Fatih Çakmak, Serkan Kurt, Murat Aydın, Gökhan Kaçar, İshak Çetin, Ergün Koç, Alaattin Elma, Mehmet Yılmaz, İdris Çalış, Bülent Süt, Fatih Özkal, Yakup Keskin, Oktay Açıkgöz, Sayit Uluköylü, Orhan Yılmaz

Emren Bilisim Akyazi
İyi Parti Akyazı İlçe Kongresi Yapıldı
Ekip İnşaat & Hafriyat
İyi Parti Akyazı İlçe Kongresi Yapıldı
İyi Parti Akyazı İlçe Kongresi Yapıldı
İyi Parti Akyazı İlçe Kongresi Yapıldı
İyi Parti Akyazı İlçe Kongresi Yapıldı
İyi Parti Akyazı İlçe Kongresi Yapıldı

YORUM YAZ

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.Üye değilseniz üye olmak için tıklayınız.Giriş yapmak için tıklayınız
E devlet ten milyonları ilgilendiren değişiklik
1 / 15
Murat Optik
Kebapçı Müdür

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama