Regaip Kandili
Çarşı Pazar
Akyazı Aktaş Sürücü Kursu

İşte cinnetin nedeni

28-04-2019 19:36:39 - AKYAZI
10513 OKUNMA | 17977 HİT
İşte cinnetin nedeni

Sakarya'da ortağını öldüren ve cinnet getirerek eşini ve 4 yaşındaki kızını öldürüp intihar eden İsmail Bozbay'ın yazdığı mektup ortaya çıktı

Özgür Adımlar
Sakarya'da birlikte iş yaptıkları müteahhit arkadaşını namaz kıldığı esnada vurarak öldüren ve cinnet getirerek 4 yaşındaki kızı ile eşini de namaz kıldığı esnada arkasından vurarak öldürdükten sonra intihar eden İsmail Bozbay'ın yazdığı mektup ortaya çıktı. Kan donduran olay öncesi Bozbay yazdığı mektupta, iş arkadaşını kazara vurarak öldürdüğünü, ailesini ise kendisinden sonra perişan olmamaları için öldürdüğünü yazdığı öğrenildi. 
 
Erenler ilçesinde beraber iş yaptığı 36 yaşındaki müteahhit Ahmet Kuzgun ile alacak-verecek meselesi yüzünden tartışan 42 yaşındaki İsmail Bozbay, arkadaşını namaza durduğu esnada silahla vurarak öldürmüştü. Beraber iş yaptığı arkadaşını öldüren ve cinnet getirerek eve giden İsmail Bozbay, 4 yaşındaki kızı Serra ve 36 yaşındaki eşi Aycan Bozbay'ı da namaz kıldığı esnada arkasından vurduktan sonra kendi yaşamına son vermişti. Acı olay sonrası aileden geriye sosyal medyada paylaşılan fotoğraflar kaldı. 
 
Polis korkunç manzarayla karşılaştı 
 
Müteahhit Ahmet Kuzgun'un öldürülmesi olayı ile ilgili aranan zanlı İsmail Bozbay'ın, Adapazarı ilçesi Cumhuriyet Mahallesi Şal Sokak'ta ikamet ettiği yere gece saatlerinde baskın yapan polis ekipleri eve girdiklerinde korkunç manzarayla karşı karşıya kaldı.
 
Ekipler intihar mektubu buldu 
 
3 kişiyi öldürerek, intihar eden İsmail Bozbay'ın yazdığı mektup polis ekiplerince evde yapılan aramalarda bulundu. Bozbay intihar etmeden önce yazdığı mektupta, müteahhit Ahmet Kuzgun'dan alacağı olduğunu ve kendisine parayı veremeyeceğini söylemesi üzerine korkutmak isterken kazara vurduğunu, ailesinin ise kendisinden sonra perişan olmaması için öldürdüğünü yazdığı öğrenildi. İsmail Bozbay’ın bıraktığı 4 sayfalık mektupta Ahmet Kuzgun ile birlikte daha önce borsaya para yatırdıkları ve bu sebeple aralarında tartışmaların yaşandığına dair iddiaların bulunduğu öğrenildi. 
 
Acı olaydan geriye aileden fotoğraflar kaldı 
 
Yaşanan acı olay sonrasında ise 3 kişiyi öldürerek, canına kıyan İsmail Bozbay'ın sosyal medya hesabında ailesiyle birlikte paylaştığı fotoğraflar kaldı. 4 yaşındaki kızı ve eşi ile çekilmiş fotoğraflarda İsmail Bozbay'ın ailesine düşkünlüğü gözler önüne seriliyor.
Emren Bilisim Akyazi

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Akaryakıtta fiyatlar düştü
1 / 15
Ala Optik
Kök İş

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama