Marmara Göz
Aydın Metal
Akgün Restoran mayıs başlangıç

Gümüşbaş’tan Başkan Soykan’a veda ziyareti

27-07-2022 10:50:55 - AKYAZI
Gümüşbaş’tan Başkan Soykan’a veda ziyareti

Akyazı’daki görev süresini tamamlayan İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Semih Gümüşbaş, Belediye Başkanı Bilal Soykan’a veda ziyareti gerçekleştirdi.

Özgür Adımlar

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, Akyazı’daki görev süresini tamamlayan ve İstanbul Arnavutköy İlçe Jandarma Komutanlığı görevine atanan Yüzbaşı Semih Gümüşbaş ile bir araya geldi. Veda için kendisini ziyaret eden İlçe Jandarma Komutanı Gümüşbaş’a Akyazı’daki hizmetleri için teşekkür eden Belediye Başkanı Soykan, “ İlçemizde görev yaptığı sürede önemli çalışmalara imza atan Jandarma Yüzbaşı Semih Gümüşbaş’a yeni görev yerinde başarılar diliyorum. İlçenin huzuru ve güvenliği için örnek çalışmalara imza atan komutanımıza gönülden teşekkür ediyorum. Kendisi ile çalışmaktan memnuniyet duyduk” ifadelerini kullandı. Başkan Soykan günün anısına Yüzbaşı Semih Gümüşbaş’a hediye takdim etti.

Belediye Başkanı Bilal Soykan’a çalışmalarında verdikleri destekler için teşekkür eden İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Semih Gümüşbaş, Akyazı’da çalışmış olmaktan son derece mutlu olduğunu ifade etti.
 

Elli4Park
Gümüşbaş’tan Başkan Soykan’a veda ziyareti
Güven Yapı
Gümüşbaş’tan Başkan Soykan’a veda ziyareti

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
AKYAZIYI SEVEN VATANDAŞ 2 ay önce2022-07-27 13:35:44

DEĞERLİ BİR KOMUTANDI YAPTIĞI OPERASYONLAR SONUNU GETİRDİ ÖZELLİKLE TECAVÜZCÜ ŞEYH VE UYUŞTURUCU OPERASYONLARI İŞİNİ BİTİRDİ UYUŞTURUCU OPERASYONLARINDA İLÇENİN ÖNDE GELENLERİNİN YAKINLARI VE TARİKATÇİLERE YAPILAN OPERASYON İKTİDARA YAKIN OLAN KİŞİLERİ KIZDIRDIĞI İÇİN ADAMA FETÖCÜ DEDİLER GÖREVDEN UZAKLAŞTIRILDI SONUNDA GERİ DÖNDÜ AMA ŞİMDİDE TAYİN ÇIKTI GİDİYOR GÜLE GÜLE GÖREVİNİZDE BAŞARILAR SEMİH YÜZBAŞIM .

0
-0
Hasakyazı 2 ay önce2022-07-27 11:07:46

Allah yolunu baharını açık etsin. Gideninde kalanlarında.

0
-0
Akyazı'da hafızlığı tamamlayan 39 öğrenci için icazet programı
1 / 15
Murat Optik
Akyazı Emlak

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama

Çarşı Pazar