Beşkardeşler Market 14.06.2019
Aydın Metal
Hacıoğulları Pide Kebap Lahmacun

Eski MHP İlçe Başkanı Ali Doğan Eroğlu Açıkla Yaptı

20-03-2019 18:17:05 - AKYAZI
857 OKUNMA | 1049 HİT
Eski MHP İlçe Başkanı Ali Doğan Eroğlu Açıkla Yaptı

BEKA İÇİN MİLLİ KARAR,CUMHUR İÇİN İSTİKRAR…

Selman Bisiklet
15 Temmuz 2016 tarihinde yaşadığımız Hain Fetö darbe girişiminden sonraki olan süreçte MHP ve AKP özellikle ülkemizin milli politikalarında beraber hareket etme kararı almışlardır.
 
Bu vesile ile başlayan süreç Yenikapı ruhuyla,24 Haziran seçimlerinde Cumhur İttifakı adı ile çelikleşmiş bir iradeye bürünmüş ve yoluna devam etmiştir.
 
Şimdi önümüzde 31 Mart yerel seçimleri bulunmaktadır.
 
Türkiye Cumhuriyetinin 100 ncü yılına,yani 2023 e,Cumhur İttifakı ile sapasağlam ve dipdiri girebilmesi için bu seçimler Ülkemizin her yanında olduğu gibi Güzide ilçemiz Akyazı da ve Sakarya dada oldukça önem arz etmektedir.
 
Cevizi kırmayıp özüne inmeyen,içinide dışı gibi zannedermiş.
 
Evet Akyazı dan ve Sakarya dan bakıldığında herhangi bir Beka sorunu görülmeyebilir,Fakat Dikkatlice ve topyekün baktığımızda,etrafı dinlediğimizde Beka sorununun kapımıza kadar dayandığını görebiliriz.
 
Hdp eş genel başkanı Sezai Temelli nin bundan yaklaşık bir ay önce söylediği,Doğuda Sözde Kürdistanı biz kazanacağız,Batıda Akp ve Mhp ye kaybettireceğiz sözlerini iyi analiz etmek gerekmektedir.
 
Yine Hdp eş genel başkanlarının ve dağ kadrosunun bu seçim AKP ile MHP nin  sonu olacaktır söylemlerine,
İstanbul da,Ankara da Millet ittifakı kazandığında bizim oylarımızla kazandıklarını bilecekler sözlerine pür dikkat kesilmek gerekmektedir.
 
En önemlisi ise Bunlar bunları konuşurken CHP ve İYİ partinin genel başkanları bunlara cevap verebilmişmidir..? Yoksa Işığa yakalanan Tavşan gibi kaskatı kesilip kalmışlarmıdır buna bakmak gerekmektedir.
 
Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ nin Bunlar Millet değil,Bunlar Zillet ittifakı demeside aslında tamda bu söylemlerden dolayı kaynaklanmaktadır.
 
Bunlar Atatürkçüyüz derler,HDP ile kolkola gezerler,Bunlar Türkeşçiyiz derler CHP listelerinde HDP ile boncuk gibi alt alta dizilirler,İzmir de Babasının Ülkücülere yaptıkları ile övünen gurur duyan Tunç SOYER'i desteklemekten ar edinmezler. Bunların Aslında tek derdi, Türkiye üzerinde oynanan oyunları itina ile bozan,
Yapılan onca operasyona rağmen,içerden ve dışardan vurdukları hançerlerle,ele geçiremedikleri veyahut meclis dışına itemedikleri,Türkiye Cumhuriyetinin Yıkılmaz son kalesi MHP ve Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ dir.
 
Çünkü Ülkemiz üzerinde hesap yapan her mihrak bilirki; MHP nin olduğu yerde,Fetö ve benzeri muadilleri,din maskesi takmış devleti ele geçirme hesabı yapanlar barınamaz,Stratejik derinlikçiler kendine yer bulamaz,Kraliyetçiler gidecek yol bulamaz,Çözüm süreci ile ilgili akla bir şey gelemez,İşte bu sebeplerden dolayı bizler,Türk Milliyetçileri olarak Liderimiz Devlet BAHÇELİ nin gösterdiği istikamette yürümekten ve sözünü yere düşürmeden,31 Mart Akşamı verdiği hedefe varmak için var gücümüzle çalışacağız.
 
Amasız,Fakatsız,Lakinsiz,Akyazı da Adayımız,Cumhur ittifakının adayı Sayın Bilal SOYKAN dır,Sakarya da Adayımız Cumhur İttifakının adayı Sayın Ekrem YÜCE dir. Bu vesile ile Cumhur ittifakının Akyazı Belediye Başkan adayı Sayın Bilal SOYKAN a ve Değerli Meclis üyesi adaylarına Başta,Ergün ÖZTÜRK,İksan ÖZCAN,Furkan ÇAKIROĞLU ve Ahmet ÇETİN olmak üzere herkese tek tek başarılar diler saygılar sunarım.
 
 Ali Doğan EROĞLU
Güven Yapı

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Toplu taşımada öncelik vatandaş memnuniyeti
1 / 15
Murat Optik
BENİM DÜNYAM ANAOKULU

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama