BALIKÇI HÜSEYİN
Köfteci Turgay
Akyazı Belediyesi Banner
Kuzuluk Emlak

ELEKTRİK TELLERİ TEHLİKE SAÇIYOR

10-08-2017 10:56:16 - AKYAZI
1411 OKUNMA | 2233 HİT
ELEKTRİK TELLERİ TEHLİKE SAÇIYOR

Akyazı ilçesi Kuzuluk Mahallesinde elektrik tellerinin sarkması sebebiyle vatandaşların can ve mal güvenliğini tehdit ediyor.

Akyazı Aktaş Sürücü Kursu
Kuzuluk Mahallesi Şifa sokakta Elektrik tellerinin sarkması sebebiyle sokakta oturan vatandaşların  can ve mal güvenliğini  tehdit ediyor. Cafer Becit 'e ait bahçenin  yaklaşık  1 metre üstünden geçen elektrik telleri  bahceye girecek kişilere  adeta korku dolu  anlar yaşatıyor.
 
CAN KAYBI OLURSA TEK SORUMLUSU SEDAŞ
 
Şifa sokakta ikamet eden Cafer Becit yaptığı açıklama " Yaklaşık 1 yıl önce Elektrik dağıtım şirketi olan Sedaş'a bizzat giderek dilekçe verdim.Kuzuluk Mahallesi Şifa Sokak'ta ikamet ettiğimi bahçemin  ve samanlığımın 1 metre üstünden geçtiğini belirttim. Elektrik telleri yüzünden bahçeye giremiyoruz. Ayrıca rüzgarli havada teller samanlığa vuruyor.T ellerden bir tanesi kopmak üzere. Kaç defa sedaşı aradım yine sonuç çıkmadı.18 Temmuz 2017 günü tekrar dilekcemi tekrarladım ama hiç bir yetkili gelmedi. Yaklaşık 1.5 ay önce Kuzuluk mahallemizde elektrik akımından dolayı 3'u çocuk toplam 5 vatandaşımızı kaybettik. Cigerlerimiz yandı.Tekrar bir facia yaşanmasın diye 1 yıl önce dilekçe vermeme rağmen hiç bir yetkili gelmedi. Burada bir can kaybı olsa tek sorumlu Sedaş'tır. Can ve mal kaybı olmadan Sedaş yetkilileri yapılması gerekenleri yapsın" dedi.
İlhan Halı Yıkama Akyazı
ELEKTRİK TELLERİ TEHLİKE SAÇIYOR
Emren Bilisim Akyazi
ELEKTRİK TELLERİ TEHLİKE SAÇIYOR
ELEKTRİK TELLERİ TEHLİKE SAÇIYOR

YORUM YAZ

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.Üye değilseniz üye olmak için tıklayınız.Giriş yapmak için tıklayınız
Vali Balkanlıoğlu Akyazı'yı ziyaret etti
1 / 15
Güneş Çocuk Evi
Kebapçı Müdür

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama