Çarşı Pazar
Akyazı Emlak

Diyanetten anlamlı proje

14-01-2020 11:35:20 - AKYAZI
856 OKUNMA | 1302 HİT
Diyanetten anlamlı proje

İlk döneminin tamamlanmasına günler kala çocukların yarıyıl tatilini verimli geçirmesi için anlamlı bir kampanya düzenleniyor.

Özgür Adımlar
Akyazı Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğünün’de destek verdiği projeye ilçe genelinde şimdilik 18 Camide başlandı. Bu sayının giderek artması bekleniyor.
 
Projenin Uygulanacağı Camiler: Gazi Süleyman Paşa Camii-Yunus Emre Camii-Baraka Camii-Akminare Camii-Akşemseddin Camii-Yeşildirek Camii-Batakköy Camii-Çıldırlar Camii-Kuzuluk Fatih Camii-Kuzuluk Şose mh.Camii-Altındere Belediye Camii-Altındere Sinan Camii-Yağcılar Camii-Küçücek Merkez Camii-Küçücek Sakallıoğlu Camii-Erdoğdu Merkez camii-Erdoğdu Yukarı camii-Yahyalı Camii.
 
2019-2020 Eğitim- Öğretim yılı ilk döneminin tamamlanmasına günler kala çocukların yarıyıl tatilini verimli geçirmesi için ‘Haydi Çocuklar Camiye’ kampanyası düzenlendi. Çocuklara camide cemaatle namaz kılmayı sevdirmek ve bu alışkanlığı hayat tarzı haline getirmelerini sağlamak amacıyla düzenlenen kampanya kapsamındaki yarışmada dereceye giren çocuklara hediyeler verilecek.
 
Müracatlar Cami imamlarına yapılacaktır.
Elli4Park
Diyanetten anlamlı proje
Elli4Park

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Akaryakıtta fiyatlar düştü
1 / 15
Ekmek Arası
Kök İş

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama