Beşkardeşler Sonbahar Kampanyası 18112019
Aydın Metal
Akyazı Emlak

Dedesini öldürmüştü İntihar girişiminde bulunmamış

08-11-2019 15:24:06 - AKYAZI
7763 OKUNMA | 14526 HİT
Dedesini öldürmüştü İntihar girişiminde bulunmamış

Karapürçek'te dedesini öldüren katil zanlısının basında yer aldığı gibi intihara teşebbüs etmediği, merdivenlerden düşerek kolunu kırdığı açıklandı.

AKYAZI PANJUR
Karapürçek'te geçtiğimiz ay dedesini öldürdüğü iddiasıyla tutuklunarak Ferizli L Tipi Cezaevine konulan S.G'nin cezaevinde intihar girişiminde bulunduğu iddialarına ilişkin Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı'nca açıklama yapıldı.
 
Aynı saatlerde bir tutuklunun intihar ederek yaşamına son vermesi ile ilgili başsavcılıkyan şu açıklama yapıladı;  “Ulusal ve yerel basın yayın organlarında, Sakarya L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda tutuklu olarak bulunan K.G. isimli şahsın intihar ettiği, tutuklu S.G. isimli şahsın ise intihara teşebbüs ettiğine dair yer alan haberlere ilişkin olarak, kamuoyunu aydınlatma zarureti hasıl olmuştur. 07.11.2019 günü saat 19.40 sıralarında Sakarya L Tipi Ceza İnfaz Kurumunda K.G. isimli tutuklunun koğuş ortak yaşam alanında bulunan, banyoda kendini asmak suretiyle intihara teşebbüs ettiğinin anlaşılması üzerine, ivedi olarak gerekli müdahale yapılmış, Ferizli Devlet Hastanesine sevki sağlanmıştır. Yapılan bütün müdahalelere rağmen şahıs 20.55 sularında vefat etmiştir. S.G. isimli tutuklu ise basında yer aldığı şekliye intihara teşebbüs etmediği, koğuştaki yatakların olduğu bölümden alt katta bulunan ortak yaşam alanına inerken dengesini kaybederek merdivenlerden düşmek suretiyle kolunun kırılmasına sebebiyet verdiği anlaşılmış olup, hastaneye sevki sağlanarak gerekli tedavisine başlanılmıştır. Her iki olaya ilişkin Cumhuuriyet Başsavcılığımız koordinesinde adli ve idari soruşturmalar başlatılmıştır, tahkikata devam edilmektedir. Kamuoyuna duyurulur”
 
Emren Bilisim Akyazi

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Çukur Oto Kuaför Hizmetinizde
1 / 15
ERC Cafe Bistro
BENİM DÜNYAM ANAOKULU

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama