Akyazı Belediyesi Banner
Çarşı Pazar
AKYAZI BELEDİYESİ whatshapp
Hacıoğulları Pide Kebap Lahmacun

Belediye Başkan aday adayı Feyzi Boradan Akyazı habere ziyaret

04-12-2018 16:04:04 - AKYAZI
554 OKUNMA | 736 HİT
Belediye Başkan aday adayı Feyzi Boradan Akyazı habere ziyaret

Belediye Başkan aday adaylığı için dün başvurusunu gerçekleştiren Feyzi Bora ziyaretlerini sürdürüyor. Bora, Akyazı Haber'i ziyaret etti.

Akyazu Nuh Halı Yıkama
AK Parti Akyazı İlçe Başkanlığı'ndan istifa ederek partisinden Akyazı Belediye Başkan aday adaylığı için başvuruda bulunan Feyzi Bora, Akyazı Haber'i ziyaret etti. 
 
Akyazı Haber İmtiyaz Sahibi Ali Yıldırım ile görüşen Feyzi Bora, kendisine çalışmalarında başarılar diledi. Aday adaylığı müracaatının ardından ziyaretlere başladığını kaydeden Bora; "
İlçe Teşkilatı'nda olduğumuz gibi yine kucaklayıcı olacağız. Tüm partililerimizle, vatandaşlarımızla birlikte olmaya devam edeceğiz.
 
İstifam sonrası aday adaylığımla birlikte Akyazı'da AK Parti'ye katkıda bulunmuş değerli partililerimize ziyaret ediyorum. Üç dönem milletvelliği yapan Recep Yıldırım'ı,  belediye başkanlarımız Yaşar Yazıcı, Hasan Akcan, Altındere Belediye Başkanı Mehmet Çakmak, Kuzuluk Belde Belediye Başkanı Bilal Soykan, Küçücek Belediye Başkanı Yaşar Akgün'ü ve ilçe eski başkanlarını ziyaret ederek desteklerini istedim. Birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız. Aday kim olursa olsun AK Parti ve Akyazı için çalışmaya devam edeceğiz" dedi. 
 
Akyazı Haber İmtiyaz Sahibi Ali Yıldırım ise Feyzi Bora'ya ziyaretinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.
Emren Bilisim Akyazi
Belediye Başkan aday adayı Feyzi Boradan Akyazı habere ziyaret
İlhan Halı Yıkama Akyazı
Belediye Başkan aday adayı Feyzi Boradan Akyazı habere ziyaret

YORUM YAZ

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.Üye değilseniz üye olmak için tıklayınız.Giriş yapmak için tıklayınız
Öğrenci ve öğretmenlere  Okul Geçidi Görevlisi Eğitimi verildi
1 / 15
10 K GRUP
Kuzuluk Tabiatpark

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama