Yasin Emlak
PEYNİRCİ RAŞİT
Kuzuluk Emlak

Bakan Koca’dan kritik uyarı

23-07-2021 19:38:30 - AKYAZI
3344 HİT
Bakan Koca’dan kritik uyarı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "18 yaş ve üstü nüfusta henüz aşı olmayanların sayısının 23 milyona yakın olduğunu unutmayalım.

YAKICI MOBİLYA
Bu da ciddi bir zayıf noktamız" dedi.
 
Corona virüsü vakalarında artış yaşanırken, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca da sosyal medya hesabından vatandaşlara aşı yaptırma çağrısında bulunuyor.
 
Twitter hesabından son verileri paylaşan Bakan Koca, “Aşı kampanyamızda 65 Milyon dozu geçtik. Aşısını yaptıranlar arasında yerimizi alalım” dedi.
 
“BU DA CİDDİ BİR ZAYIF NOKTAMIZ”
 
Koca, başarının ortak ve büyük olduğunun altını çizerek, “Fakat, 18 yaş ve üstü nüfusta henüz aşı olmayanların sayısının 23 Milyona yakın olduğunu unutmayalım. Bu da ciddi bir zayıf noktamız. Ertelemeden ilk dozu yaptıralım” ifadelerini kullandı.
 
“AŞIYI ERTELEYENLERE ÖNERİSİ: BİR AN ÖNCE”
 
Bakan Koca, sağlık çalışanlarının fotoğraflarını paylaşarak, şunları aktardı:
 
* Ayaktaki, Hemşire Ayşe Kuşçu. Oturan, Hemşire Gamze Dağcı. Hemşire hanım, hemşire hanımın aşısını yapıyor. Hatay'da görevli iki arkadaşımız da Covid-19 geçirmişti. İkisi de aşının önemini hem hasta, hem sağlık çalışanı olarak iyi biliyor.
 
 
* Kasım ayında bütün aile Covid-19 geçiren Hemşire Ayşe Kuşçu, bu kez kardeşi Recep'in aşısını yapıyor. Hatay'da görev yapan arkadaşımızın aşıyı erteleyenlere önerisi: “Bir an önce!”
 
Elli4Park

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Yağız Biryan İnşaat'tan Akyazı'ya yeni bir proje
1 / 15
Murat Optik
Akyazı Zirve Yapı

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama

özmert baştan villas