beşkardeşler250809
Çetinler Kereste İnşaat Akyazı
Akyazı Aktaş Sürücü Kursu

Bakan dan Akyazı için talep etti

24-11-2019 17:46:04 - AKYAZI
2386 OKUNMA | 3837 HİT
Bakan dan Akyazı için talep etti

Başkan Yüce Akyazı Seracılık Mükemmeliyet Merkezi için Bakan'dan arazi tahsisi istedi

Kardeş Payı Aperatif
Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Akyazı’da Seracılık Mükemmeliyet Merkezi için Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’na ait arazinin tahsisini talep etti.
 
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan'ın Büyükşehir Belediyesi ziyaretinde konuşan Ekrem Yüce, projeler hakkında bakandan destek istedi. 
 
Başkan Ekrem Yüce, Akyazı’da hayata geçirilmesi hedeflenen Seracılık Mükemmeliyet Merkezi için Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’na ait arazinin Büyükşehir Belediyesi’ne tahsis edilmesi noktasında Bakan Mehmet Cahit Turhan’a konuyu arz etti. Yüce, “Türkiye’ye örnek bir tesis inşa ederek, seracılığın merkezi haline getireceğiz. Son aşamaya geldik. Topraksız seracılığa orada hayat vereceğiz. Projemiz dünya markası olacak” dedi. 
Sakarya’nın projeleriyle yakından ilgileneceğiz
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nın Sakarya’da önemli çalışmalar gerçekleştirdiğini ifade ederek sözlerini sürdüren Bakan Turhan, “Bakanlık olarak bugüne kadar Sakarya’ya nasıl baktıysak, bundan sonra da aynı şekilde bakacağız. Sakarya’nın projeleriyle yakından ilgileneceğiz. Gereken şartların oluşmasıyla projeleri yatırım programına alıp icraatına başlarız. Sakarya en iyi projeleri hak eden bir şehir ve bu projeler lüks değil, bir ihtiyaç” dedi.
Güven Yapı
Bakan dan Akyazı için talep etti
Ekip İnşaat & Hafriyat

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
ali osman uzungüngör 3 hafta önce2019-11-25 22:33:53

sn bakana ve belediye başkanlarına teşekkür ederim bu proeje vatandaşın seracılığa bakışını değiştirecektir ilimizde üretimi artıracak ve bir seracılık şehri olacağına inanıyorum,bu hükümete türkiye genelinde en yüksek oyu verenler arasında olan sakaryamız bunu hakediyor ve bekliyor,burda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum,tükeden sakarya deyil üreten sakarya.

0
-0
Yaralı doğan akyazı orman işletmeye teslim edildi
1 / 15
Murat Optik
BENİM DÜNYAM ANAOKULU

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama