ÇAĞRI OTOMOTİV
Akyazı Aktaş Sürücü Kursu

ATSO 10. Meslek Komitesi toplandı

23-02-2024 16:39:29 - AKYAZI
ATSO 10. Meslek Komitesi toplandı

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası'nda (ATSO) inşaat ve müteahhitlerin oluşturduğu 10. Meslek Komitesi aylık olağan toplantısını gerçekleştirdi.

Hardal Burger Akyazı
ATSO Genel Sekreteri Harun Bayrak’ın katıldığı 10. Meslek Komitesi toplantısı komite başkanı Muhammet Zahit Atasoy yönetiminde yapıldı.
 
 ATSO'da gerçekleştirilen toplantıda Meslek Komite Başkanı Muhammet Zahit Atasoy, meslek komiteleri ile yaptıkları  istişarelerde faaliyet alanlarındaki yaşanan sıkıntıları ortak bir ağızdan 7 madde halinde Odamız Meclisine sunduklarını hatırlattı.
 
Meclise sundukları sorunların 1 ay gibi kısa bir zamanda çözüme kavuştuğunu kaydeden Atasoy, sorunların kısa sürede çözülmesinin meslek komiteleri olarak kendilerini fazlasıyla memnun ettiğini ifade etti.
 
Taleplerini ilgili mercilere taşıyarak çözüme kavuşturan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Z. Şinasi Bayraktar’a, Oda Genel Sekreteri Harun Bayrak’a ve taleplerimizi çözüme kavuşturan Akyazı Belediyesi ve ilgili birimlerine Meslek komitesi adına teşekkür eden Atasoy; "10. Meslek Komitesinin çalışmalarından ve gayretlerinden dolayı tebrik ederim" dedi.
 
MESLEK KOMİTELERİNİN ÇALIŞMALARI ÇOK ÖNEMLİ
 
 Başkan Bayraktar ise gönderdiği mesajda, istişareyi çok önemsediklerini söyledi. Komitelerin mesleki sorunlara karşı göstereceği duyarlılığın kendilerini mutlu ettiğini vurgulayan Başkan Bayraktar; "
 
Sorunlarımıza müşterek çözüm üretebilmek için istişare ortamları oluşturmaktayız. Meslek komitelerimiz çalışmaları bizler için çok önemli ve kıymetli çözüm açısından yol göstericidir. Komitelerde alınan kararlarla hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuluyor. ATSO Yönetim Kurulu olarak bu toplantılardan çıkan sonuçların takipçisi olacağız" diye konuştu.
 
Diğer gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından toplantı dilek ve temennilerin ardından son buldu.
UB Group
ATSO 10. Meslek Komitesi toplandı
Ürdüç

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
kamil 2 ay önce2024-02-24 12:16:04

:)

0
-1
vatandaş 2 ay önce2024-02-23 20:56:38

Akyazının böyle ortak akılda ve fikir beyan edecek insanlara daha çok ihtiyacı var komiteyi ve başkan atasoyu tebrik ederim.

0
-2
Genç kadının yaylada cesedi bulundu
1 / 15
Yıldız Oyun Gezegeni

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama

Yakıcı Garden