ETÇiM
Kuzuluk Emlak

Akyazılı öğrencilerin büyük başarısı

06-04-2019 10:13:17 - AKYAZI
1541 OKUNMA | 2204 HİT
Akyazılı öğrencilerin büyük başarısı

Akyazı Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri İstanbul'da yapılacak fen bilimleri proje yarışmasına katılmaya hakkı kazandı.

AKYAZI PANJUR
Akyazı Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Ortaokul Kısmı 7/E sınıfı öğrencilerinden Hava Sevde Bayrak ve Zehra Ceren Yüksel bu yıl İstanbul Florya'da 15. 'si düzenlenecek Fenerbahçe Koleji, Amerikan Koleji, İzmir Özel Çakabey Koleji gibi birçok gözde okulun katılacağı Fen Bilimleri Proje yarışmasına katılmaya hak kazandı.
 
Hava Sevde Bayrak ve Zehra Ceren Yüksel yapıkları Diz Eklem Robotunun sunumlarını 6 Nisan'da gerçekleştirecek.
 
Öğrenciler ulusal bir projede sunum yapmanın heyacan verici olduğunu ve projelerinin ön elemeyi geçtiğinden dolayı çok mutlu olduklarını ifade ederek, Sakarya bölgesinden katılan tek okul olduklarından ilimizi en güzel şekilde temsil etmek istediklerini belirttiler.
 
Danışman öğretmenleri Okul Müdür Yardımcısı Turhan Turan ise, öğrencilerin birçok üst düzey ortaokulun katıldığı bir proje yarışmasında  ön elemeyi geçmelerinin  büyük bir başarı olduğunu söyledi. Turan; "Proje sürecinde öğrencilerimizin fazlaca emek sarf ettiler. İnşallah İstanbul'daki yarışmada okulumuzu en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum. Bu tür proje yarışması organizasyonlarının öğrencilerimizin gelişimi yönünden çok faydalı" diye konuştu.
Nayo Perde
Akyazılı öğrencilerin büyük başarısı
İlhan Halı Yıkama Akyazı
Akyazılı öğrencilerin büyük başarısı
Akyazılı öğrencilerin büyük başarısı
Akyazılı öğrencilerin büyük başarısı

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Milyonlarca hastayı ilgilendiren karar
1 / 15
ERC Cafe Bistro
BENİM DÜNYAM ANAOKULU

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama