Beşkardeşler 2008
ETÇiM
Kuzuluk Emlak

AKYAZI TSO TOBB OKULU İNŞAATINA İLK KAZMA VURULDU

02-04-2019 15:23:50 - AKYAZI
2420 OKUNMA | 3369 HİT
 AKYAZI TSO  TOBB  OKULU İNŞAATINA İLK KAZMA VURULDU

Akyazı TSO – TOBB İlköğretim okulu inşaatının ilk kazması vuruldu. İki hafta önce ihalesi yapılan İlköğretim okulunun inşaat çalışmaları başladı.

AKYAZI PANJUR

İhaleyi alan Ankara’lı BOR-KA GRANİT MERMER DOĞAL TAŞ MADEN İNŞAAT TAAHHÜT TİC.LTD.ŞTİ. Firma Sahibi ve  İnşaat Mühendisi Bora Çalış Bey’in ekibi tarafından  okul inşaat alanında zemin düzeltme, zemin sondaj ve hafriyat işleri çalışmalarına başlanıldığını söyleyen ATSO Başkanı Z.Şinasi Bayraktar yaptığı açıklamada, ihale sonucu yüklenici firma ile yapılan protokol gereği Akyazı TSO -  TOBB  ilköğretim okulu 270 günde tamamlanarak yılbaşında Müşavir Firmanın incelemesinin ardından Eğitim ve Öğretime açılacaktır. 6000 m2 alan üzerine, 97 metreye 33 metre ve 2 kat olarak yapılması planlanan okulda, özellikle engelli çocuklarımız için asansör bulunacaktır. Sınıflar  haricinde, Fen Laboratuarı, Görsel Sanat Atölyesi, Kütüphane, Müzik odası, Beden Eğitimi, çok amaçlı salon , Öğretmenler ve Müdür ve Müdür Yardımcıları odaları bulunmaktadır.

Başkan Bayraktar,Akyazı’ya  kaliteli ve  modern bir yapıya sahip olacak olan okul inşaatının başlamasının mutluluğunu yaşamaktayız.Önümüzdeki eğitim ve öğretim yılında İlçemizin yaşayacağı okul sorunu yapımı başlayan  Akyazı TSO-TOBB ilköğretim okulu  sayesinde  çözüme kavuşacak ve öğrencilerimiz  modern bir okulda eğitim ve öğretim göreceklerdir. dedi.

Emren Bilisim Akyazi
 AKYAZI TSO  TOBB  OKULU İNŞAATINA İLK KAZMA VURULDU
İlhan Halı Yıkama Akyazı
 AKYAZI TSO  TOBB  OKULU İNŞAATINA İLK KAZMA VURULDU
 AKYAZI TSO  TOBB  OKULU İNŞAATINA İLK KAZMA VURULDU

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
AKYAZIDA YOLLAR SICAK ASFALT İLE BULUŞTU
1 / 15
Elli4Park
BENİM DÜNYAM ANAOKULU

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama