Yasin Emlak
Yön Yap
Mete Emlak

Akyazı Sanayi Sitesi'nde hırsızlıklar azaldı

14-07-2022 13:36:53 - AKYAZI
Akyazı Sanayi Sitesi'nde hırsızlıklar azaldı

YAKICI MOBİLYA
Akyazı Sanayi Sitesi Derneği Başkanı Ömer Çetin Sarı, gece sanayide giriş çıkışların izne tabi hale getirilmesi ve güvenlik kameraları sayesindehırsızlık olaylarını ciddi oranda düşürdüklerini söyledi. 
 
Akyazı Sanayi Sitesi Derneği Başkanı Ömer Çetin Sarı, Akyazı Haber'e yaptığı açıklamada, yaklaşık 320 iş yerimizin bulunduğu sanayi sitesinde uzun zamandır hırsızlıkla ilgili sıkıntı yaşadıklarını belirtti. 
 
Bu konuyla ilgili güvenlik kamerası montajı yaptırdıklarını anlatan Sarı; "Kameralar sayesinde hatrısayılır şekilde hırsızlarımız yakalandı. Son yaşanan olayda hırsız sanayi sitesine gelmiş. Tenha yerlerde kameraların görmediği yerlerdeki çuvalına ne bulduysa doldurmuş. Giriş çıkışlar kontrol altında. Tam kaçacağı sırada bekçimiz çuvalla çıktığını görüyor. Müdahale ediyor. Emniyete hemen haber veriyorlar. Emniyet işlem yapıyor. Esnaf arkadaşlarımız daha değişik düşünerek şikayetçi olmuyorlar" dedi. 
 
Sanayi sitesinde gece 12.00'den sabah 08.00'e kadar girişlerin izne tabi olduğunu ifade eden Başkan Sarı, şunları kaydetti; "
 
Artık hırsızlar sanayiden elini kolunu sallayıp bir şey alıp gidemiyorlar. Sanayi esnafımız bu konuda destek veriyor. Biz hizmet etmeye çalışıyoruz. Gönüllülük esasıyla hizmet etmeye çalışıyoruz. Güvenlik kısmını imkanlar dahilinde arttıracağız"
Ürdüç
Akyazı Sanayi Sitesi'nde hırsızlıklar azaldı
Elli4Park
Akyazı Sanayi Sitesi'nde hırsızlıklar azaldı
Akyazı Sanayi Sitesi'nde hırsızlıklar azaldı

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Fındık fiyatında son durum: 107 lira
1 / 15
Akyazı Restoran

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama

İstanbul Outlet