Çarşı Pazar
Hacıoğulları Pide Kebap Lahmacun

AKYAZI MYO DA MUHASEBECİLİK SEMİNERİ DÜZENLENDİ

02-10-2019 16:28:30 - AKYAZI
748 OKUNMA | 918 HİT
AKYAZI MYO DA MUHASEBECİLİK SEMİNERİ DÜZENLENDİ

SUBÜ, Akyazı Meslek Yüksekokulu, düzenlediği seminer ile geleceğin muhasebecileri olan öğrencileri Mustafa Ak ile bir araya getirdi.

AKYAZI PANJUR

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Akyazı MYO Muhasebe ve Vergi Bölümü  "Muhasebeci Olmak" adlı seminer düzenledi. Seminere Akyazı Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Aydın Şenol, Müdür Yardımcıları, Muhasebe bölümü öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı.   Programın açılış konuşmasını yapan Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Hasan Demir, muhasebe mesleğinde bilgi kadar tecrübenin de önemli bir yer tuttuğunu, bunun için öğrencilerin meslek büyükleriyle bir araya gelmesinin çok faydalı ve gerekli olduğunu söyledi.

“Muhasebe Gelecekte Daha da Önem Kazanacak”

Demir ardından söz alan Mali Müşavir Mustafa Ak kendi hayatından örnekler vererek muhasebe mesleğinin geçmişten bugüne gelişimini öğrencilere aktararak, mesleğin bugünlerde fiziksel çabadan daha çok zihinsel ve entelektüel performans gerektirdiğini vurguladı. Öğrencilerin daha fazla okuyarak kendilerini geliştirmeleri tavsiyesinde bulunan Mali Müşavir Ak, muhasebecilik mesleğini yapacak kişilerin bilgili ve donanımlı olmasının bir zorunluluk olduğunu ifade etti. Muhasebenin gelecekte daha da önem kazanacağını da dile getiren Ak, meslekte sayıca büyük bir yer tutan orta ve yüksek yaştaki meslek mensuplarının emekli olacağını ve gençler için yeni fırsatlar olacağını da sözlerine ekledi. 

Seminer soru-cevap kısmı ile sona erdi.

Daha sonra söz alan

YMM Mustafa Ak,

Seminerin sonunda Muhasebe ve Vergi Bölüm Başkanı Dr. Öğr. üyesi Hasan Demir, katılımı ve öğrencilere yaptığı değerli sunumu sebebiyle YMM Mustafa Ak'a teşekkür ederek, teşekkür belgesi takdim etti. Çektirilen  toplu fotoğraf ile program sona erdi.

Ekip İnşaat & Hafriyat
AKYAZI MYO DA MUHASEBECİLİK SEMİNERİ DÜZENLENDİ
Ekip İnşaat & Hafriyat
AKYAZI MYO DA MUHASEBECİLİK SEMİNERİ DÜZENLENDİ

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Akaryakıtta fiyatlar düştü
1 / 15
Ekmek Arası
Kök İş

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama