Akyazinin kaç girişi var istediğin yerden gir sen
Yazıkki ne yazık boşuna
YAZIKLAR OLSUN ŞEHRİN VİTRİNİNE HAYVAN PAZARI tüh size defolup git soykan
Tebrik ederim sayın bilal soykan gercekten konuşanlar konuşmayı hiç bırakmadı sende çalışmayı bırakmadın helal olsun başkanım ellerine sağlık peş peşe gelen hizmetlerin daim olsun yolun acık olsun
Büyükbaş lar nerdee ya görünmüyor
ilçemize hayırlı olsun.fakat otogar ana yol kenarında olmalıydı. eski top sahası da otogar yada millet bahçesi olsa daha güzel olurdu .ilçemizde ailecek gidilecek bir geniş park yada millet bahçesi olmalıydı
Şehrin en uzak yerine otogar, girişine hayvan pazarı inanılmaz bir vizyon tebrikler.
Kokudan bahsedenler, Oradaki GSF (gida sanayi Fabrikası) Nin derlere bıraktığı pislikten gelen koku inanin bok kokusunu aratir oldu, Ben hayatimda bukadar pis kokuya ducar olmadim bok kokusu yaninda mis kokusu kalır bukadar Net ve Kesin söylüyorum.
Verimli tarim arazileri üzerine ve yerleşim yerine yapılması ancak irrasyonel ve mantıksız bir tutumla açıklanabilir.
NATO mermer NATO kafa derdi fen hocamız.
Tam biz vizyon yoksunluğu. Şehir girişine hemde yolun hemen dibine hayvan pazarı nerede görülmüş. Bu karara imza atanlar yazıklar olsun size . Şehre misafiri kuzuluk üzerinden getirirmişsiniz Tayyip Erdoğan a yaptığınız gibi.
İLÇE İÇİN OLMASI GEREKEN BİR ÇALIŞMA HAYIRLI OLSUN İNŞ. BİR ZAMANLAR FABRİKA İÇİN İSTENEN ALANI İLÇE İÇİN BÜYÜK BİR ADIM GELİŞME MERKEZİ VE OKONOMİK ANLAMDADA BÜYÜK KATKISI OLURDU GELSEYDİ. ŞİMDİ NE DEĞİŞTİ PARÇA PARÇA GİDİYOR
Akyazı nın girişine çok güzellik kattı görüntü olarak ayrıca yol genişlemesine de hiç engel olmaz sanırım.
İşte feraset işte karizma işte Akyazı . Fabrika kokusu yetmedi birde B* kokusu eklediler. Akyazı’ya hakarettir bu
Akyazı miza hayırlı olsun.
Aha ordaki patates kokusu olcakmi sana tezek kokusu kuytu bi yer yokmuydu akyazinin girisi orasi ya
Bilal Soykan dönemin doldu senin artık daha satacak birşey bulamıyormusun? Kocamann alanda ufacık mezbahane yaptın birde insanları oraya topladin göz boyamak için
Vatana millete hayırlı olsun inşallah
Hayırlı olsun inşallah akyazimiza